Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Наші почуття... » Смуток...


Смуток...

Сообщений 1 страница 26 из 26

1

Коли на душі сум за кимось або за чимось...серце чавить, наче стиглу виноградину...ну то шо?

2

це кохання...в мене,наприклад,от така асоціація....нажаль... :(

3

Не завжди сум за кимось це кохання. Я можу сумувати за людьми, яких я втратила (рідні, близькі, друзі), за людьми яких я ніколи не побачу, або... які ніколи не побачать мене.

4

Є люди, яким смуток подобається... пахне душевним мазохізмом.

5

Я от в смутку наприклад найкреативніша. Тому мені і подобається цей стан і не подобається.

6

...як би там не було... хочем ми цього чи ні... але смуток приходить...

7

Cумувати не слід, бо то марна трата часу, не партиесь пані та панове! Радійте і не сумуйте, життя надто коротке, шоб тратити його на таке безглуздя, як сум. Будьте реалістами, любі друзі! Все, що не роботься, те робиться на краще!!! :yahoo:

8

Як можна бути психом і залишатися оптимістом? :o

9

В цьому питані я повністю підтримую Амаль Гаму, бо дійсно життя коротке і дається лиш раз. І його потрібно провести так, як потім би ти про це не жалів. Та не завжди так буває, але потрібно старатись. І все буде...

10

Смуток, біль, невдачі корисні тим, що вони є двигуном прогресу, вони змушують нас йти далі.

11

для мене всі за ким я сумую,кохані...я всіх люблю..тому сумую за ними :(
..ну можей не зовсім так..але сумую... :(

12

Можна сумувати собі тихенько в подушку, шо ніхто ніколи б не подумав, шо ТИ І МОЖЕШ СУМУВАТИ!? Сум не є показником якогось там прогресу... Сум є витвором нашої уяви. Без нього не обійтись, але обійтись без нього можна... Принаймні я так думаю...  :)  :)  :)

13

Ага...коли є ти...і ше одна особа...або ж я і ше одна особа.....загалом всього тут тільки дві особи...ти...і я...і не буде суму.... :rolleyes:
А ШО БУДЕ? ;)

14

ЦЕ ЖАХЛИВО. СУМУВАТИ - ЦЕ ЖАХЛИВО. ОТ САМЕ ЗАРАЗ - СУМУЮ. ЦЕ ЖАХЛИВО!!!!!!!!!!!!!!

15

Сумувати...класно...тоді і в голову лізе всяка писанина....я сьогодні чуть свій зошит не загубив...ото би сумував за ним... :fool:

16

ОТОЖ, ДЕЯКІ ЛЮДИ ХОЧ МАЮТЬ НАТХНЕННЯ КОЛИ СУМУЮТЬ. А Я ЯК ДУРЕПА, ПРОСТО  СУМУЮ, МАРНО ВИТРАЧАЮ ЧАС. НАТХНЕННЯ МОЄ ПРИХОДИТЬ ДО МЕНЕ КОЛИ МЕНІ ВЕСЕЛО, ЗАНАДТО ВЕСЕЛО. ТОДІ ДО МЕНЕ ПРИХОДИТЬ МІЙ МУЗ:) :D

17

До мене тоже...тільки коли я веселий то не сижу на місці...в карйньому випадку бігаю по хаті кричу і співаю.....

18

сум напополам розмішаний з слізьми, коли крізь брудні від диму вікна на тебе поглядає тиша ночі, зазирає у самісіньке серце і просить дозволу оселитися там навіки, щоб ніколи не залишити тебе одну, на самоті з криштальними нікому не потрібними думками, щоб разом із тим дивним сумом цмулити чашку за чашкою каву і думати, що в твому житті все не так вже й погано..

19

От чего же я сейчас в печали???Видать тоска зелёная засела во мне!

20

Сумно... ех...  :(
Але я лікуюсь)... думаю про кохану і стає веселіше...
Правда Debbbilka ?  ^_^

21

мені теж часто сумно( через несерйозність одного індивіда і через його тупість...А ти не знаєш його, Гагаріне? Га???

22

Ні не знаю... бо немає гіршого за мене...(

23

Привіт смуток...ти знову входиш в мою душу і намагаєшся витіснити звідти все інше... лиш одного тобі не викинути...лиш того що породило і запросило тебе в мою душу... лиш кохання буде жити там вічно навіть зі смутком... і прозоро змерзлі вікна сірих високоповерхівок будуть світитись світлом дивних сонечок електричного світла атомної енергетики... поки на вулиці мінусова температура і напівталий сніг немов гниє і дозволяє потроху розгледіти контури, що ховає під своєю вагою, під своєю тушею сніжного сала... ...сала яке поволі жовтіє брудніє і оголяє шматки живої землі... землі що дихає прохолодним сірим сумом... сумом... смутком мертвого сірого міста, що проникає глибоко в мою душу і зостається знову там... на цю ніч...
ніч...

24

"Факінг шіт" скажу я смутку
А він від цього лише кайфує..

25

эээх
http://s55.radikal.ru/i148/0812/15/658d1bae4470.jpg

26

Оце так оце вірно!!! :cool:


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Наші почуття... » Смуток...