Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



ТОЛ

Сообщений 1 страница 18 из 18

Опрос

Як вам Тол?
Повний фарш

50% - 4
Так слухать мона

37% - 3
Ні риба ні м'ясо

12% - 1
Ацтой

0% - 0
Голосов: 8

1

Як вам Тол?Мені якщо чесно дуже подобається!!!Останнім часом тільки його ну ще Hate слухаю!!!Якщо в когось є щось з Толу або Hate дайте щось!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

Мені дав Діхлофос учора послухать... ледь примусив... а потім не міг забрати плеєра... Мені сподобався вокал і незвичайна музика... і хоч це не мій стиль взагалі, слухати мона... значить якшо таке слухати можу я, то для любителів усякого панку і металу це просто ФАРШ.

3

"Куди ти преш своє *****, ****?"
...люблю я цей гурт...хтілось би десь дістать "Детонація"...цікаво ще...в них є хочаб одна пісня без матів...я ні однієї не чула...ну...то не важливо...

4

Що ти таке кажеш?А "Хто Я?"-там матів немає!!!

5

...а...ну так...забула...вибачайте....

6

Я інколи псих, інколи потвора.. інколи янгол... хто, хто я?

7

Зєбата тєма,то Капітуляція!!!

8

ТОЛ - ЦЕ ЖИР!!!!!!я проста тащуся, пруся, плющуся і таращуся!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!от - це супер хвайно , драйвово і круто....Вася - мая лябофффььь!!!!!!

9

Во урод!... повний  :crazy:
Але слухать мона - коли в тебе жосткий діпрісон - або коли ти повний моральний урод - ЦЯ МУЗИКА ДЛЯ ТЕБЕ! Я ось недавно цілий місяць підряд слухав .... і шо ви думаєте? а нічого.... короче СЛУХАТЬ МОНА...  :crazy:

10

прікольно..дякую брат..тепер я точно вже знаю, шо я повний моральний урод..дякую шо хоч очі відкрив....

але все одно тол люблю...і васьу обожнюю!!!

ВІН КРАСІВИЙ!!!!!

11

Дак я ж тож слухаю  :crazy:

12

в мене кліп мається на компі....
з одного боку сподобалося, з іншого не дуже...

13

:dance3: а в мене немається - МОЖЕ ТОГО І ПОДОБАЄТЬСЯ?!?!  :D

14

TOL - Це ж крутО!!! в мене є 2 кліпа на компі ... скоро ще й третій буде ! Осінь !! ТОЛ класна музика ! навітЬ його по мюзік боксу крутили !!!

15

вот вам ТОЛ

16

красавчеГ да?

17

Круто !!! .... в мене теж декілька кліпів є ... ))) прикольні !!!

18

музло нормальное играют а тексты херовый: "sука насилуй меня!!!" - кому такое надо???

Отредактировано TEMI4 (2007-06-14 13:26:50)