Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Література... » ДОЗОРЫ


ДОЗОРЫ

Сообщений 1 страница 26 из 26

1

Я - фанат дозорів. А ви? Чи читали? Що думаєте? Я вважаю цю серію шедевром.

2

Дозори....ДОЗОРИ!!!!То кльова річ!!!!!!!!!!!!Читаю.....дивилась......ПОДОБАЄТЬСЯ дуже.....І самі герої в книжці...і підібрані герої в фільмі...хоч і зовсім не по книжці..все одно гарно....люблю дуже...

3

А я вважаю що актори в  фільмі підібрана на 85% точно...

4

Цікаві тиорії в книжках... про темних і світлих... про всяку фентезі хрєнь... нормальні книжки... можна даж сказать прикольні  ^_^

5

ой а я вааще такая фанатка дозорів..чесслово..обожнюю

6

А я нічну і денну варту тік прочитала.....Чогось сумєречній стало не цікаво...А щобо фільмів-то мені другий взагалі тааааак сильно подобається,що капець....

7

Сергій Лук"яненко та його ПОЗОРИ??? О круто я не бачив  :D ... Це шо як Лук"яненко голим по вулицям бігав чи шо)... а де можна достать?  :crazy:

8

Ггоніво написал(а):

Сергій Лук"яненко та його ПОЗОРИ??? О круто я не бачив   ... Це шо як Лук"яненко голим по вулицям бігав чи шо)... а де можна достать?

А слабо було шось самому розумне придумати? Нах за Лімоном повторювать? :fool:

9

А шо Лімон таке казав?... от блін падло! а я не знав... тепер я плагіатор  :D ...

P.S. О круто тема знов нормальна)

10

"ночной позор"
Всєм вийті із туалєтав!

11

Вівця написал(а):

"ночной позор"
Всєм вийті із туалєтав!

:fuck: Гииии  :fuck:

12

А шо я?... А я нічо  :lol:

Ми вобше про Дозори... да про дозори... там класний мєтод у фільмі показали як кавуни розрізать... нада розколити дом на 2 частини і шоб стікло летіло летіло і в арбуз...бАЦ!  :crazy:

А ше той мятод як крепості брать... водиш ручкою по малюнку стіни... де ручка проткне малюнок там стіну можна брать тараном... прям з коня!  :D

13

да а ще там м"ясо классно рублять..смачно там ))аж слинки текуть..ггги

14

І там наочно показано як жінки машини водять  :D

Жінка за кермом - мужики в паніці!!!   :rolleyes:

15

классно водять))

16

Ага... по стьоклам гостініцам... по коридорам у стовпи врізаються...  :P
А ще як оті дві їхали і в сніг ГУП!... прямо аси водіння  :lol:

17

крєпче за баранку дєржись шофьоооооор)

18

Одна з тих двох була ЧОЛОВІКОМ...тож УаВГА!!!!Чоловіки у жіночому тілі за кермом можуть призвести до АВАРІЇ!!!!

19

Ого... ти хоч сказать за кермом "чоловік у жіночому тілі" :P - уже ого.... може призвести до аварії!... ого... пнятно!... перефразірую...

граждані ненада за рульом заніматься сексом...іначє аварії не ізбєжать  :lol:

20

Ггоніво написал(а):

граждані ненада за рульом заніматься сексом...іначє аварії не ізбєжать

логічно)

21

Жил-бил на свєтє Антон Городєцкій
Слишалі, продолжать нє будєм.
Мілая і трогатєльная історія,
Простая і понятная людям.
Посмотріш - і на душе становітса
Так свєтло так лєгко,
Житєлє планєти ридают от щастя!
БРАВО Лукянєнко!

22

Вівця написал(а):

А МЕНІ НАВПАКИ СУМЄРЄЧНИЙ НАЙБІЛЬШЕ СПОДОБАВСЯ, А ОТ ДЕННИЙ Я НЕ ДОЧИТАЛА

23

Та шо ви! Треба читати все підряд) а то багато чого не розумієш)))
Всі книжки жирні... і денна варта - книжка теж жирна - не нада гнать ... і сутінкова варта...
Короче лукяненка реально вставило - і він накрутив жирне фентезі - читайте блін)... але читайте в оригіналі ... всмислі на москальській мові)...
джалко що не на українській він писав - але щож поробиш)))

24

"Дозори"-то рульна штука. Прочитала усі чотири разів з 5, мабуть.  взагалі, Лук*яненко-людина цікава...у всякому разі пише цікаво, а от у живому спілкуванні нуднуватий....кажу, бо декілька інтерв*ю з ним бачила. Його книжок штук 15 прочитала. деяку-просто "з нефіг дєлать" написані, а іншц мають під собою якусь основу, ідею. Я от "дозори"...там реаль тема непроста. Знаєте, як казав Воланд:"Я-часть той силы, что вечно хочет зла и вечно совершает благо". Ось так і в "Дозорах", темя ця ж розкрита. Це я для тих, хто не зрозумів, кажу =)

25

так казав Мефістофель Фаусту... кхм...

26

Нє Дозори заєбісь книги,мені сподобались усі!


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Література... » ДОЗОРЫ