Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Футбол

Сообщений 1 страница 30 из 123

1

Самий популярний вид спорту - це футбол!.. мабуть це моє єдине попсове захоплення... чому попса? тому що популярний! :cool: ...але не про це.

ОЛЕ-ОЛЕ-ОЛЕ-ОЛЕ!!! СКОРО ЧЕМПІОНАТ СВІТУ! УКРАЇНА ФОРЕВА! :clap:  :clap:  :clap:

2

займався футболом з першого класу.особливих досягнень немає-Віце а потім і чемпіон Черк.обл....та то було давно і по великій пянкі.взаглі захоплююсь цим видом спорту і зараз та на жаль мало часу маю,навіть по телику не дивлюсь,а Україна дійсно -чемпіон!!!!!!!!!!!!!!

3

Факел, ти ж в К_к воротарем будеш??? ;) проти Тартак клубу, якшо візьмуть... :o

Отредактировано Doberman (2006-03-13 15:01:35)

4

...у футбол я грав уже не пам"ятаю коли... ото таке. Але коли попадаєцця шось округле під ноги... вона стає м"ячем..

5

Doberman написал(а):

Факел, ти ж в К_к воротарем будеш??? ;) проти Тартак клубу, якшо візьмуть... :o

останній раз коли я був воротарем я зламав руку і це було кілька місяців тому.якщо мене не візьмуть тоьбто я не піду в К-К найблищим часом я піду в Тартак я там вже зареєструвався і чухаю свої справи.тоді ми подивимося кому буде гірше чи К-К чи Т-к!

6

...БУФОН...:D :D... ВІД ТЕБЕ ЗАЛЕЖИТЬ ДОЛЯ ПОЄДИНКУ!!!

7

я колись пропустив між ногами прикрий гол після того не ставав на ворота близько двох років та в певний час мене всетаки вмовили.а так то я граю піднападаючим....

8

Я НЕНАВИДЖУ БУТИ ВОРОТАРЕМ... МЕНЕ ЧАСТО ПРОСЯТЬ... БО РАЗ Я СТАВ НА РАМИ І ВИГРАВ СЕРІЮ ПІНАЛЬТІ... ЦЕ НЕ НАТЯК!!! А ТО НЕ ДАЙ БОЖЕ БУТИ ВОРОТАРЕМ!... КРАЩЕ БІГАТЬ БУДУ... ТІЛЬКИ ВИПУСКАЙТИ НА ПОЛЕ ПІД КІНЕЦЬ... МЕНІ БІГАТИ НЕ МОЖНА...(ЦЕ ВСЕ ІЗ-ЗА НІГ І ХРЕБТА... А ШЕ У МЕНЕ ПРИСМАК КРОВІ У ГОРЛІ КОЛИ БАГАТО БІГАЮ... Я ЗАДИХАЮСЯ!)

9

мені взагалі бігать заборонено.....в мене тренер мені забороняє і випускає лише коли дійсно треба не знаю чи я своїй команді допомагаю та чомусь вони ніби мене трохи і цінують....я колись своєму фізору приніс записку з лікарні яка дозволяла мені рік не ходити на фізкультуру так він її на моїх очах розірвав і сказав що вона мені не треба.....так я і займався спортом все життя....

10

ТАК МЕНІ ТЕЖ НІЗЗЯ... ДУЖЕ-ДУЖЕ БОЛЯЧЕ БИСТРО ХОДИТЬ... АЛЕ БІГАТЬ ШЕ МОЖНА...
ХОШ Я ТЕБЕ ЗРОБЛЮ У НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС? ТАМ ТЕЖ М"ЯЧИК.. ХТО НЕ ГРАВ, КАЖУТЬ ШО ЦЯ ГРА НЕ ВАЖКА (ФІЗИЧНО).. СПРОБУЙ ПОГРАЙ ПІВ ДНЯ... БУДЕШ ВАЛЯЦЦЯ... Я КОЛИ В ШКОЛІ ГРАВ ДО ПІЗНА... ТО ДОДОМУ ЄЛІ ДОЇЖЖАВ... А ПОТІМ СПАВ, ЯК УБИТИЙ... І УРОКИ НЕ РОБИВ...                 

ЦЕ МАЙЖЕ ФУТБОЛ... =D

11

майже але не футбол......а ти не пробував влітку іти на річку купатися,потім поскільки в нас стадіон не далекко від пляжу іти грати в футбол потім іти напиватися,потім в воду попускатися,потім знову футбол тільки на цей раз уже пляжний потім доганяться напиваться,потім річка,вода,футбол,пянка і так все літо...................................радий що воно швидко закінчилося!

12

...ЯКБИ ТАК... Я ЦИМ ЛІТОМ ЕКЗАМЕНИ ЗДАВАВ... А ПОТІМ ВДОМА ТОРЧАВ... РОБИВ, ШОБ У КИЇВ ПОЇХАТИ ВЧИТИСЬ... КОРОЧА ЧАС ПРОЙШОВ, АЛЕ КАЙФУ НЕ ПРИНІС.(ХОЧА НА ДНЮХІ ВІДІРВАВСЯ)

13

Оле-оле-оле Динамо чемпіон.ги-ги-ги :lol:  :yahoo:

14

давай без фанатської боротьби тут бо я за Шахтар!а Шахтар-Чемпіон!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15

Чесно кажучи я взагалі футбол не люблю, мені більше симпатизує баскетбол, так що такіто вареники. :P

16

вареники із іншої миски,тобто теми.....колись зіграємо....Шахтар!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

17

Люблю дивитися футбол.як мучачики по полю ганяють. так збуджує :D  :D  :D
шучу. але футбол це шось.Тимощук - моє сонечко:)сама ж не граю.

18

дінамо форевер! у нас Рєбров є  :assassin:  отак! я люблю футбол! дузе! :girl_werewolf:  :girl_werewolf:  :girl_werewolf:  тіки не по телевізору і не на стадіоні :rolleyes:  а наприклад гра Кк проти Тк...шось тіпа того...бо на справжньому футболі ,дінамо-металіст здаєцця, я була лише раз...оглохла на обидва вуха і відтоптані ноги як бонус :padonak:

19

А ТИ БУЛА НА МАТЧІ КК ПРОТИ ТК?

20

нє, то я приклад привела :lol: ну прості матчі, там де не дуже багато людей отакі мені подобаюцця :girl_werewolf:

21

О,то був не просто матч. То було шось страшне.Боротьба двох народів.Як ми тоді на Положика образилися!!!!! :angry2:  :angry2:  :angry2:  :angry2:  :angry2:

22

я десь читала на танках...капець!!! :mad:  :angry2:

23

Паложик-найкращий!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

24

Теліка нема.. де я побачу футбол, так це мабуть треба піти на матч "Динамо - Шототам"...

25

Шахтар-ЧЕМПіОН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

26

О! І я Шахтар люблю!!!!!!!!!!!!!!Вони здається свою емблемку змінювати збираються!!!!!!!

27

Скажу я вам так, хто з якого регіона - той за команду того регіона і вборліва!.. Я за Ліверпуль і Мюнхенську Баварію... гмм :yu:

28

Динамо с Днепра!!!Киев Киев ура!!!Динамо чемпион!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dont stop hools!!!!!!!!!!!!! :drinks:

29

Лімон написал(а):

Скажу я вам так, хто з якого регіона - той за команду того регіона і вборліва!.. Я за Ліверпуль і Мюнхенську Баварію... гмм :yu:

А я за Ліверпуль і Барселону.Барса Чемпіон.

30

примітивно...тре вболівати за слабших...Арсенал-вперед!!!!!!!!!!!!!!!!