Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



так я про що кажу...

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Привіт, другі,

Тут така тєма намалювалась.... був я недавно в Барі... Місто такє є майже на заході України. Сиджу я там, а мкхи так і лізуть. А вже холодно, зима. От мені і цікаво - що там в тому Барі такого, що мухи по холоду не дохнуть?..

Наздар! а бувайте.

2

:lol: аффтар жжот! )  :lol:

3

Тобі по біології?... СПЛОШНЕ ДЄРЬМО ТОЙ БАР значить.... бо мухи туди летать раз...а не дохнуть вони бо в дєрьмє процес окислення відходів який супроводжується виділенням тепла!...  :crazy:  Ну шо? вгамував цікавість?

4

Та, нє, дело в предзимовому мушиному психозі!!Це так завжди.. І не тільки у мух. Он в мене черепашка після місячної сплячки проснулася і почухала на кухоньку жрать.. А мухи то все мелочь. ЗАЛИШТЕ МУХ У СПОКОЇ!!!

5

Ну добряк, лишаємо мух у спокої... вони, до речі вже поснули... Але що з риьками робити? Вони, мать їх рибка, так хлюпочуть, що взагалі капєц. Для моєї сердобольної душі це вже занадто. І кип"ятильника нема, щоб уху свіженьку зварити. А ці лускаті всі водорості заточили і тепер навіть при бажанні, не уха , а бульйончик вийде. А я бульйончики не люблю. З дитинства від них в мене булькотіння у полості шлунку. А рибки дістають... Вони хочуть мене втопити, виливають воду з акваріума хвостами своїми на підлогу... Чи що з ними, падлюками, робити? Тапоріком рекнуть? Але ж я естет.... А тапорік - це якось не естетично... Може проволочкою в ухо? Але де у ціх рєпчатих вухо? Короче, хай жиють, мої маленькі пітомці. В мене ще є пара картоплин. Потім, як доїм, щось придумаю... А поки - хай хлюпочуть. Може все виллють і засохнуть? Цікаво, а рибки Спрайт п"ють? Спрайт - не дай собі засохнуть!...

6

Рыбки и спирт пьют!!!Ты бы лучше замутил рыбное филе!

7

А ти мутіл?  :D

8

Це як хачапурЮ - отділяєш філлЄ  :crazy:  тіки от рибки а не от ара....кх  :D

9

ну то я не шарю так добре як "дехто"  :D

10

Тільки не будемо казати хто цей "дехто" і показувать пальцями   :crazy_pilot:  -  :haha:

Отредактировано Ггоніво (2007-01-14 14:35:17)

11

ааа!  :crazy_pilot:  а тут нема такого як в асі смайла?  :lol:

12

Немає?
Ну нічо шас замутім  :D

Отредактировано Ггоніво (2007-01-14 14:44:27)

13

ААА!!!