Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Карпати

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Хочу в Карпати, бо ніколи там не був.. та і взагалі не був у горах.. навіть в Гімалаях...

Хто купить мені квиток у Карпати?

2

І я хочу ....дуже дуже дуже... купіть мені квиток В ОДНУ СТОРОНУ! тільки будь-ласка...

3

Ходімо пішки, чувак! Нам ніхто не дасть гроші на квиток....

4

пішли чувак!!!!... я вже збираю торбу... нафіга нам гроші? давай підемо літом - по дорозі самі харчі!...
Я буду Сковородою а ти? а ти не знаю - Лімоном О_о...
Точно!
якісь там форумчани мо у тернополі чи львіві чи франіку дадуть переночувати - і всіх ділов...
ДАВАЙ ДАВАЙ ДАВАЙ!
Поки я собі віку не вкоротив  :blink:

5

Візьміть мене!Я теж хочу з Вами!Я буду Буддою або Конфіцієм у тілі жінки.гииги
Ви ЗГОДНІ?

6

Подавайте заявки хто хоче піти пішки до Карпат)))...
Від охочих потрібно:
1. Обіцянка НЕ НИТЬ В ПОХОДІ ШО ВІН СТОМИВСЯ, ЗАМЕРЗ, ГОЛОДНИЙ, шо йому страшно і тп)))...
2. Мінімум речей) - чи ви збираєтесь пхати на тачці телевізор шоб дивитись вночі в полі від батарейок?))
3. Бажання дійти - і мінімум розчарування  ;)

П.С. а тебе Німфа ми не візьмем ги ги ги  :crazy:  (шютка О_о )

7

У мене є більш реальна пропозиція.. Поїхати спочатку кудись електричкою, наприклад в Чернігів, а там уже ходить пішком.))) Ги..

8

Тану... з такими темпами можна зразу в Тернопіль   :(  ..............або зразу у Львів....або зразу у карпати.... мо луччЕ пішки?  :D

9

Млін, я тоже хоццу в Карпати)) пішкі іду))

10

Треба розводить одногрупницю на поїздку до неї... це карпати на стороні закарпатської області., і прикиньте, кімнату зняти (не пам"ятаю в якому містечку) 30 грн за добу! Не залежнить від кількості чоловік! Треба непримінно їхати

11

Або вже виходити - до середини літа доберемося  :crazy:

12

ну... мені тре сесію злати..тоді вже мона й виходити...зо зимової сесії наступного навчального року повернемося)))

13

Мрія ідіота буде сповнена! Я їду в Сваляву в липні, там і буду справляти свій Д.Н.

14

А я мабуть аж осінню десь поїду в Львів... а в карпати цим літом - навіть не знаю (

15

Я тобі хотів запропонувати, але якраз у цей момент були деякі непорозуміння у нас...  :/  В принципі, ще не пізно тобі сказати "так".

16

Я так і не поїхав у Карпати... - і мабуть вже не поїду... шкода...