Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Ігри

Сообщений 1 страница 30 из 39

Опрос

Які ігри вам подобаюцця?
Екшни (тра-та-та)

0% - 0
Стратегії (Я-бог!!)

25% - 3
Аркадні (всякі там лінії. і тд)

0% - 0
RPG (когось прокачать)

25% - 3
Файтинги (комусь наламать)

8% - 1
Симулятори (футболи,баскетболи)

8% - 1
Квести (мозгойобки)

0% - 0
Все!!!

16% - 2
Пішов ти...

16% - 2
Голосов: 12

1

Ігри, як багато ми проводимо часу за ними...

2

ти мабуть багато ;) ...це тема ЗМІ...там така здаєцця вже є...подивись :)

3

LINEAGE 2 ! РУЛИТ !
Но я бросил эту заразу! Я сильный!
Gothic 1,2 - Лутшая игра !!!  :drinks:

Отредактировано Гарруспик (2006-03-12 21:56:26)

4

ігри... да не граю я у них!!!... мені здаєцця то не серйозно... хоча якшо буде під рукою анріал, квейк... чи там футбольчік - я зашпілю... але я не маю манії. Я лише музику роблю... і то таку отстойну. Ігри - це віртуальнісь. так, ти будеш вбивати "отого" чувака... у тебе перед очима пріцел!!! :D ...я ким ти будеш в реалі?... без пріцела...

5

Согласен, надо наченать лечитса... :drinks: пивом

6

хоча б... на вихідних навіть не спав... пив пиво з самого ранку!

7

Оооо чююювааак, я б с тобой не против...
медленно и мнооого.... :drinks:  :drinks:

8

Забувся додати, що гонки вілносяться до симуляторів

9

Блін!Де орки?!хто пустив сюда того синього паладіна?! Кік його,кік! =D шас,шас!орду не повалить!....взагаліто я з цим завязую!фатіт!буду вчитись! :drinks:

10

ОРКИ КАЖЕШ?... Я ЇШ ІЖЕ ПОВБИВАВ І ЗАБРАЗ ЗОЛОТО... ТЕПЕР Я МОЖУ КУПИТИ ПРОБІРКУ З ЕЛІКСИРОМ ЖИТТЯ!

11

Не, ну ты гониш...
На это на тему игр....

Сошлись в бою великом орк и человек,
И начался кровавый танец смерти,
Он тянется столетия уже,
И кончится лиш после ихней смерти.
Уже во всю идет тяжолый бой,
Вот звон клинков и запах свежей крови...
Ведут они тяжолый ближний бой,
Сметая все вокруг в кровавом танце смерти.

12

(Паскуде)Граффити значит любиш?
Тут игрушка вышла про чувака графитчика! :yahoo:
Наверно жЫЫЫрная, надо на Петровку сьездить, может там появилась.

13

ЙООО!! МОЁЁЁЁЁ!!!  :phpbb12:  :phpbb12:
У мня камп вы"бываетса! Во время игр, а иногда просто так, берет и ВЫКЛЮЧАЕТСА!!!!
УЖАС!!! У меня преддипрессионное состояние. И как назло нет лишних 1000 Украинских Енотов.  :qip2:  :qip2:  :qip5:  :qip2:  :qip7:

14

А я ось недавно викинув свій комп з 16-поверхівки...о це єдина класна гра яку можна з ним зіграти.... ^_^

15

Класна гра... Але для мене ту ікспенсів... краще не буду грати в ігри.. мене маріо пре...

16

коли шо, граю під настрій, але манії як иакої немає.

17

Слава богу хочь у дівчат нема цієї манії!!! Є, але таких дуже і дуже мало!

18

отож. я взагалі буває як зайду в наш інет - клюб там, коли уроки гуляю, чи вдома інет не працює,то там чуваки сидять, грають, такі крики стоять, наче скажені!!!!!!!!!!!!Краще б уже в іенті посиділи, а  то блін гроші на якісь дурні цяцьки витрачають!!!!!!! А найбільше мене бісить, коли туди приходять ті, в кого вдома є комп!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

19

а я нещодавно пройшов усі "кал оф дюті" І граю "тоні хавк андерграунд 2" :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

20

Знаеш, я с тобой не спорю. Мои родители тоже не могут понять, зачем я трачю деньги на комп. клуб., если у меня дома комп. Есть разница. В клубе та отмосфера которую дома повторить просто не возможно. Также в клубе можна поиграть по сети с живими людьми, а не с компьютерными болванчиками. Это мое мнение и я его никому не навязываю.

21

Ага, там незабутня атмосфера - заходиш і вуха в"януть:)

22

Ну, это смотря кто, для чего,  с каким настроением и задачей приходит в к.к.

23

Ту Гаруспік: тиж казав, шо зав"язав з Лінєйкою!!! Я власними очіма бачив, як ти мочив орка!!!

24

ШО! то ти гониш? Хто орка мочив? то ти все переплутав, то я всіх мочив  :assassin:  і я був орком  :aikido: 
І шо ви тут вобщє?  :crazy: А то я не врубив... Як ото погнать то можна... Короче беремо граємо в КвЄйкЬ всіх мочим  :diablo:  Смисл всім зрозумілий суть життя когось замочить  :crazy:  А птом граємо в симулятор, чогобтосьогосьтам...фуТболу... сенс? еееее Зробить Дінамо чемпіоном  :dinamo: ... А вобще всім нада грать в червачків  :crazy:  мочиш усіх з базуки....квейк отдиха... у квейку як стрельнув то ніфіга тіки мясо  :alcoholic:  А в червачках стрельнув.... і всьо.... нічого вже нема  :crazy: .... ото така справа малеча нюбовська  :jester: А ще є еРьПєГє там усе дЄло шоб орків помочить  :elf: з лука чи шо? і покачаться... ну то кому як хтось іде в спорт зал і качається  :aikido: а хтось  :crazy:  моче орків за компом і качається... Ше можна поганать на компі тіпа на авто... можна повикручувать мозки на чототамквЄстах... і тіпа синдром Наполіона вгамувать пограть у стрЄтеже  :cool:  тіпа ти крут ти тіпа бог  :P
А в клЮбах грають восновному шоб пограти з живими людьми. ша в клЮбах або грають по інтернету...або лазять по інтернету  :P  Сенс? А кому він потрібен? Дома є комп і шож? НЄЄЄ  :D  то не то шо то в то коли то перето... ну ви мене зрозуміли...

шо я можу сказати напслєдок?  :crazy: А то шой завжди... Бережіть дупу...араби вже поруч...якарь він такий якшо один раз всунеш то вже ніякий вазілін не поможе  :crazy:  :crazy:

25

Да... краще тоді у Маріо... зверху пригаєш на голову... і капець... тільки на йожиків пригать ніззя... бо больно тоді... і ГЕЙМ ОВЄР!

26

пасьянс "Косинка" - крута гра. І пригати не треба і вбивати нікого не потрібно. А просто втикати, думати і грузитись. :focus:

27

ЛЮБЛЮ nfS, ФУТБОЛ, мААКС пейн 1, XIII, САН АНДРЕАС, ФИР, СТАР ВОРС БАТЛФРОНТ И ЧЕРВЯЧКИ :tease:

28

У МЕНЕ БІДА... !!!... ВЖЕ 5 РОКІВ ШПІЛЮ В БОЙЦОВСКИЙ КЛУБ((( ХТОСЬ В НЬОГО ГРАВ ? ВЖЕ ВСІ ГРОШІ НА ЦЮ ХУЙНЮ ПОТРАТИВ ((((

29

Перекваліфікуйся... шпіль у літербол О_о

компютерні ігри... мда я вже давно відстав шоб грати у компютерні ігри бо мій камп майже вже нічо не тяне - хча і я не намагаюсь грати у шось крім косинки)...

30

А в мене шарікі...нервова гра...в ній ніколи не можна перемогти...бррр