Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Футбол

Сообщений 31 страница 60 из 123

31

надалі обговорюємо новини ЧС в  цій темі

32

:yu: я обожнювала раніше грать в футбол....а зара....ну можу пограть....ну так шоб гееееееееее,то нє...

33

Футбол був, є і буде... а Динамо (Київ) чемпіон України і не тільки :)... я? ну да впринцепі можу пограть... буду на воротах бо там не нада бігать тіки пригать і ловить...

P.S. Динамо дрюче Шахтар   :dance3:  :blush2:

34

Біжи!!!! Бий, сц...у.. БИЙ!!! АААРРРГГ!!!!

35

А я Мілевського під своїм будинком бачила :girl_in_love:

36

не арг а АГРРР! ))) Біжи і бий сопля а я буду ловить... твої туфлі бо по мячу ти не попадеш  :dance3:

37

Не на футболы надо ходить,чтобы подраться!!!A.C.A.B.

38

Подаруйте мені м"яча...

39

А Я ЛЮБЛЮ ДИНАМО І ШАХТАР ЛЮБЛЮ А КОЛИ ВОНИ РАЗОМ ГРАЮТЬ ОДИН ПРОТИ ОДНОГО ТОБТО, ТО Я НЕ ЗНАЮ ЗА КОГО ВБОЛІВАТИ, А ЩЕ ОБОЖНЮЮ НАШУ НАЦІОНАЛЬНУ ЗБІРНУ. ЛЮБЛЮ КАЛІНІЧЕНКА...................

40

Подаруйте Лімону м"яча - і будемо грати в футбол)... зараз зима тепла - можна грати)))
ДИНАМО! ДИНАМО!! ДИНАМО ЧЕМПІОН!!!  :dinamo:
Впринципі якщо Кроти дрючать всяких міждународних пнів - я не проти  ^_^

41

Шахтар-назаважди!!!!!!!!!

42

Головне в футболі на мою думку це вмазати когось мячем а найкраще воротаря шоб він залетів до вболівальників,такий удар як в Р.Карлоса вбиває воротарів але він не користується цією перевагою! :crazy:

43

якраз Р.Карлсон( :lol: ) і вбиває воротарів....я бачив колись по тєлєку як віе вмазав якомусьҐ,так того ідіота(воротаря)відразу поміняли...

44

З таким успєхом хай Клічко йде у футбол!  :crazy:  Він любого воротаря отдєла - правда там буде гра руками  :warning:  :P

45

Ні ти не правий Кличко в Київраді має багато роботи всякі Льоні Космоси,Чернівецькі його потенційні суперники правда не та вагова категорія :D

46

ггггг...я от подумав...колись стане тепленько, наш адміністратор купе мяча і ми всі підемо грати в футбол....

47

йой! круто, ідея зе бест, а от м"яча купити я можу.. любий капріз за ваші дЄнгі...)))

48

тільки того якшо травмірування будуть - то ми без карточок  :whistle: і я згоден  :D

49

Динамо чемпіон)

50

Не! Чемпион ШахтеР! И МанчезтеR!

51

Відповідай за базар!!! Полюбе чемпіон ДИНАМО КИЇВ!!!  :D

52

Гагарін написал(а):

Відповідай за базар!!! Полюбе чемпіон ДИНАМО КИЇВ!!!

А наф на пацфна наїзджати його думка і він вболвавє за них)

53

А я нізакого не вболіваю... хібащо за ЗБІРНУ!!!!!! - а Динамо чемпіон полюбе ги ги ги...  :dinamo:

54

Сьогодні по Києву скільки дігЄрів лазило!!! Ну, я маю на увазі шахтарів. Та і динамівців дофіга було. Так шо там за результати?

55

ДИНАМО : ШАХТАР
2:1
ААААА!
ДИНАМО ЧЕМПІОН!
ДИНАМО ПРУЛИТЬ!
ДИНАМО !УСІХ РВЕ!
КИЄВ!КИЄВ!КИЄВ!КИЄВ!КИЄВ!КИЄВ!КИЄВ!КИЄВ!КИЄВ!КИЄВ!КИЄВ!КИЄВ!КИЄВ!
ДИНАМО ДИНАМО ДИНАМО ДИНАМО ДИНАМО ДИНАМО ДИНАМО ДИНАМО ДИНАМО ДИНАМО !!!!

АААААА!

56

Ги!!! Тому та дівчинка з Донецьку до мене й лізла фоткаться))) Бо напилася з горя)

57

тупой клуб шо Динамо шо Шахтер. Еще больше меня их тренера бесят: гонят друг на друга как блондинки, былиб мужыками уже б отпизделись и все.

58

Ну і фіг...зато Динамо - Київ... і у них фабрика нормальна - всіх пиздить бггг
ДИНАМО ЧЕМПІОН!  :dinamo:

59

Дивлюся Копа Амеріка інколи... Бо нічого іншого не показують..

60

Динамо ще раз вздрючило шахтер!!
Вже 3 раз в Динамо Супер кубок!
ЄЄЄ! :dinamo: