Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Футбол

Сообщений 61 страница 90 из 123

61

Ну і шо? Якби вони ліверпуль вздрючили.. Ну я звичайно радий.. але те шо в Україні лише Динамо всіх дрючить - це погано.. бо немає гідних суперників і футбол розвивається погано... Але для вболівальників Динамо - це круто.)

62

Блін якби вони вздрючили Ліверпуль мені булоб пофіг...
Мені радість шо вони ШАХТЬОР вздрючили! ЄССС!  :crazy:

П.С. Я взагалі то футбол не люблю сильно... я просто маленький патріот

Отредактировано Гагарін (2007-07-10 23:39:03)

63

ніц не знаєте про футбол салабони???От я вам розповім,що таке справжній футбол!Футбол то звичайно добре,а ще краще перед футболом ворожу фірму намахати і зі спокійною душею йти на стадіон,палити фаєри і влаштовувати А.C.A.B. і хуліганити за F.C.D.K.

64

Воно то да... прикольно...
А яка фірма сама крута?

65

Самі круті фірми це Capitals,Trojans.Колись була така банда Дозор 88,але це не хули,це справжні Skin Heads!!!

66

О! Великий гуру - просвіти нас...
Я купаюсь в проміннях тоїх хуловських знань)...
Розкажи щє щось цікавеньке... мені все цікавить...

67

Ти знаєш всього не розповісти-це треба відчувати!!!Деяким здається,що хули,то такі собі отморозки,яким аби набити один одному пики,напитись пива і влаштовувати дебош!!!ніц-хули це такі самі люди,але зісвоєю ідеєю в голові,як і кожна нормальна людина!!!

68

круууто.....
а я думав, що футбол - це коли напохмілля виходиш пинати мяча, а потім за це ще і медалі роздають, як мені свого часу...гг
Шахтар - чемпіон!!!!!!!!!!!!

69

Ти-крот!!!Землеройка,Шахтар-лайно!!!

70

Точно! - ПІДТРИМУЮ! Нафіг Шахтар! )))

71

все, що можу я вам сказати - тусуйтеся!

нема команди котра як Динамо
граэ ж так самысынько погано!

фак ю ныгга!

72

Хто тут з нас ще ніга???Хело,white nigga!!!Тільки чогось сраний Шахтар основою попадав нашому молодняку!!!Шахтар-лажа і їхній футбол лажа і фани їхні повна ЛАЖА!!!!!!!!!!!!!

73

ггг...голоане, що фани їхні - лажа))ггг несмішно, як казав народний поселатєль в сад - пан Запліт.
Шахтар зате в Єврокубках не соромить нашу країну на відміну від.....

74

Фани лажа???Кроти завжди отримують від нас на горіхи.А вболівання їхніх фанів це дудка,сємєчкі та паралон під дупу,щоб останні мізки не відморозити!!!Вони підари навіть вчора на збірну прийшли у розах свого Шахтаря,ганьба кротам!!!

75

:dinamo: ... точно Шахтар нафіг... люблю коли Динамо грає з Шахтарем... ні не того що Динамо виграє - а тогощо Шахтар дує! ЄЄЄ! О_о...

76

Динамо здохло... їх навіть Металіст натягнув! Фууу! Шахтьор - наша надія в Лізі чемпіонів!

77

Ну, шо є то є.

78

ТАк, я так теж вважаю

79

:dinamo: Динамо круте ви не шарите... а Металіст - так тож МЕТАЛІСТ! ЙО НЄФОРСЬКА НАЗВА)... Металісти! ВО! ... Їм можна і все...

80

Допіздєлісь!!!У кого є якісь сумніви,що Динамо-це сама рульна команда в Україні!!!На форумі всі розумні на Динамо гнати!Якщо є когось,що сказати проти Динамо приходьте на фан-сектор і там скажіть!

81

Точно!...  :dinamo: ДИНАМО! і нєіпьот...

82

Ходім сьогодні на мячик або в суботу?

83

Росія потрапляє на євро-2008 із-за того, що Хорватія сильніша за Англію..

84

ЧЬО?! О_о... не поняв... як це Росія потрапляє? ШО!? ТОБ ТО !? МИ НЕ ПОТРАПЛЯЄМО А ВОНИ ПОТРАПЛЯЮТЬ!? ВИ ШО ГОНЕТЕ!? НЄ НУ ВИ ГОНИТЕ... це не жарт? чесно?... бляяя  :suicide:

П.С. Убий москаля - спаси галактіку)

85

не боъсь, вони там довго не протримаюцця  :crazy:

86

Все одно пративно і несправедливо(... ии

87

У футболі головне відбити супернику ноги!

88

От я і переживаю що нам не дали москалям ноги повідбивать  :D

89

І наврядче дадуть на ЧМ-2010 ми у групі з англійцями,хорватами,білорусами,казахами

90

Вчора дивився всі відео голів цікавих матчей за останній тиждень чи навіть 2. Посміявся на славу з деяких забитих голів.