Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Музика форева!!! » Музика взагалі


Музика взагалі

Сообщений 31 страница 60 из 110

31

А знаєте, як ми з братом останнім часом практикували? Включали М1, втикали кліпи, а звук вирубали, замість звуку включали найрулячішу тєму Сліпнота Gently. Во це кайф! Такі круті мутки виходять, шо всякі там кліпмейкери позаздрили б! :fuck:
Ше в нас круто вийшло, коли ми співставили кліп крихітки Бритні Спермз і пісеньку ТОЛ Утопія! Во це жир, май дір френдз! Keep rolling and fuck the standards, darling! :tease:

32

Мдас....а мені якийсь алкоголік втирав шо я ніякий не панк...і не анархіст...вот він спав під бардюрами з перепою....він крутий?!сам на гопніка косить...він навіть не знав шо Мама анархія пісня Цоя..а шо Анархія мать порядка сказав махно він навіть не підозрював....от він напевне той шансон і слухає...
Такий експериментяк ти ,Гама, я проводив вже не одноразово...а класно під панк дивитись всякі мультіки... :yahoo:  :mamba:

33

В мене тепер магнік буде і я зможу слухати музику!!!!  :jester:

34

...круто... і ябуду приходити в гості... з своїми дисками!!! :girl_crazy:

35

Іст вєст! Будєт відна, мальчік! На діскацєку сіводня ідьош?  :girl_in_love:   :girl_crazy:

36

і ВЗАГАЛІ......

37

Спробую:
1.ТНМК
2.ОЕ
3.Друга Ріка
4.Мед Хедс XL
5.Бумбокс
6.Оззі Осборн!!!!!!! :diablo:  :girl_werewolf:
7.Red Hot Chilli Peppers
8.Aerosmith
9.Depeche Mode :girl_crazy:
10.U2!!!!!!!!!AAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D  :D  :D  :girl_werewolf:  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:
11.Zdob Si Zdub
12.Koяn
13.Sex Pistols(рідко, але буває...)
14.4 non Blonds
15.Madonna(ПОВАЖАЮ!!!!!!!!)
16.ги:) Себе звісно слухаю. А як без цього??? Іноді навіть мої пісні можна слухати:)
17.A-ha - теж під настрій кльово йде

А взагалі я різне слухаю. Іноді проперає, Вівальді, Моцарта слухаю.  :) В дитинстві тато мене підсадив на рок і зараз ше там сиджу. Він тоді приїхав з Німеччини, мені десь років 6-7 було, привіз відеокасету з хіт-парадами тогочасної Америки, Великобританії та Німеччини. То я тоді надивилася, та така дівка модна була. Тіки тепер починаю розуміти, як кльово шо ше тоді про всі такі кльові гурти дізналася. От наприклад, U2 , там на касеті була їхня на той час остання робота - Lemon, мені вони тоді такі смішні здалися, у Боно ше там така зачіска дурнувата. А от зараз я слухаю U2  і розумію - це шось. І вже в сім років я знала про цей гурт :D  :D  :D  :D  :D  :D

38

А я псих... навіть люблю свої треки слухати... А занаєте, вони реально вставляють... Типу, батьки ж люблять своїх дітей, так і я...  мої діти - то мої треки... правда вони якісь рахітні...

39

Лімон написал(а):

ЦЕЙ МУЗИЧНИЙ КВАДРАТ ПРИДУМАВ МІЙ ДРУГ... ПРАДА РОСІЙСЬКОЮ...

Квадрат музыкальных стилей
Снова вернувшись к теме музыки, я хочу предложить вам собственный взгляд на извечный вопрос деления музыки на стили. Точнее, я не хочу спорить с уже существующим, я просто расположу стили в весьма интересном, на мой взгляд, порядке — в квадрат.

Начну издалека… Я думаю, что вряд ли со мной кто-то поспорит, если я скажу, что любая эстрадная состоит из музыки и/или текста..

а ще  є виконання,сенс,переживання вкладені в пісні і т і д....

Лімон написал(а):

1. Много текста, много музыки. Это рок.                 либо полный неудачник (что очень популярно среди нашей молодежи), стремящийся выделиться на фоне остальных. .

респект....

Лімон написал(а):

2. Много музыки и посредственный текст. Это Dance, Eurodance. То есть та музыка, с помощью которой разогревают толпу. Поклонники — завсегдатаи хороших дискотек (для справок: в Сумах таких нет!), которые ищут чего-нибудь потяжелее, но не могут найти. .

не помічав на денс музиці багато тхт,а особливо зі змістом....

Лімон написал(а):

3. Много текста и посредственная музыка. Панк, панк-рок. Поклонники — личности, для которых шансон слишком скучен, а рок тяжеловат.  .

мені здається причина в іншому...можливо вони знаходять у ньому сенс життя,пояснення на деякі питання і т. і д....

Лімон написал(а):

4. Много музыки, очень мало текста. Это грандиозная инструментальная музыка, New Age, а также клубные стили и электроника, такие как Trance, House, Astral, Goa, Psychedelic, Rave, Drum’n’Bass и др. Эту музыку слушают те люди, для которых она нужна либо как фон для чего-либо другого, основного занятия (например — танцев, общения, работы на компьютере), либо как платформа для собственных мыслей и чувств — музыка играет, а все остальное домысливается. Ее поклонники хотят найти ответ на свои вопросы в самом себе. Наверное, Вы поняли, что это мои любимые направления. .

того про них так і написав....

Лімон написал(а):

5. Посредственный текст и посредственная музыка. Это один из лучших вариантов опопсения рока и поприще дешевых провинциальных аматоров. Слушатели — старые фанаты и молодые личности, желающие, не выделяясь на фоне остальных стать чуточку круче.
.

я такого і не чув....невже таке буває????

Лімон написал(а):

7. Мало музыки и посредственный текст. Это поприще хип-хопа. Многие скажут, что и в нем скрыт глубокий смысл — спорить не стану, однако в хорошем хип-хопе текст читается настолько быстро, что его трудно разобрать, и смысл теряется. Слушатели — люди, которым важен ритм. Зачем? Может быть им так удобней что-то делать.
.

написано без будь-якого розуміння цього стилюмузики.....який ритм????ясно що швидкий,але у справжніх реперів вимова чітка і ясна,до того ж якщо ти не помічав,то музика у репі буває такою,що відпочиває вся планета....треба просто взять колись і послухати нормальні тємки.....такщо на х-х не наїжати...тут найбільше тхт,а значить і сенсу,музика впринципі як і скрізь буває не дуже,а буває просто супер!!!!

Лімон написал(а):

8. Мало текста и посредственная музыка. Обычно это неудачные ремиксы на хорошие композиции. Слушатели — заядлые фанаты ремиксуемых кумиров.

9. Тупой текст, слабенькая музыка. Вы еще не догадались что это? Тогда включите телевизор на какой-нибудь отечественный музыкальный канал, и Вы увидите… Попса! Да-да. Та самая попса. Никуда не годная, никому не нужная одноразовая музыка. Кто слушатели? Да разные сопливые малолетки и поклонники псевдозвезд вроде Киркорова и Океана Эльзы. No comments!

Вот, в принципе и все, что мне пришло в голову. Не исключено, что где-то я ошибся, но Вы вполне можете указать мне на эти ошибки. А так думаю, что общая картина Вам стала ясна. Пишите свои варианты.

я так і зробив....

40

Я взагалі теж не слухаю такий стиль який сама виконую, але слухаю!!!!! Бо хто ж як не я?Ну, ше батьки та сестра. Тато взагалі підсів на мене. Хоч є ше тіки 2 пісеньки. А він кайфує :tease:

41

І от я таки заубла написати ше:
Отже,
18. Armin van Buuren- моє коханнячко!!!!!!!!!!!!! :girl_in_love:  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :heart:  :heart:  :heart:
19. Фліт - скажені психовані хлопці - як їх мона не любити????
20.Мій брат - мені реально подобається його музика!!! От він скоро свого диска випустить та будуть всі від нього кайфувати :aikido:  :assassin:  :D  :lol:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:
Далі буде...

42

Мій альбом вийде на дву СіДі..якшо встигну дописати до кінця літа - то буде повний.. по 75-80 хв на одному сіді.

43

"Нема поганого - є те що тобі не подобається", і навпаки "Нема гарного - є те що тобі подобається"... ги... хтя це тема про стилі музки а не про умні мислі  :D

44

А я взагалі стилі музики майже не розрізняю.....Іноді щось сподобається,а потім я в шоці взнаю що ця пісня у "такому-то" стилі...І до цієї пісні я вважала що цей стиль не признаю ні в якому вигляді.......
Оттакот...

45

Лімон написал(а):

Мій альбом вийде на дву СіДі..якшо встигну дописати до кінця літа - то буде повний.. по 75-80 хв на одному сіді.

ух ти блін..ну нічо" тьозочка попросила мене щось для тебе скачати а що я не роздуплила..=)скачаю тьозочка тобі передасть і буде тобі щастя))

46

Люди, всі в тему "Алкоголь"!

Докорінно змінений список:

Танок на Майдані Конго
ТОЛ
Карна
АННА
Скрябін (старі альбоми, найбільше - "Хробак")
Мертвий півень (те що знаходжу...слухати почала ну зовсім недавно)
Крихітка Цахес (під настрій)
Лінкін парк (як фонова музика)
Корн (так само як і Лінкін парк)
Лакуна Коіл (аналогічно)

ц не повний список...багато чого я теоретично МОЖУ слухать
але мені влом =)

47

Doberman написал(а):

Лакуна Коіл (аналогічно

аа..зер гут!рєспєкт сєстра)))

48

Та ці всі розділення на стилі, це фігня. Є група, от вона і грає свою музику. А то оце думать, шо ща стиль, і спорити...
А щодо мене, то люблю в основному рок. Останнім часом панк: Sex Pistols, the Exploited, і хочу дістать DEAD Kennedys!
Раніше висів на треш-дез, але ...пр.... переперло... Також люблю hard core: KoRn(перші 3 альбоми), SlipKnoT)

ведь панк тяжелее рока

якого рока? - hard, progressive, art?
В данном случае он не тяжелее, а он просто обезбашеннее. Играть рок тяжело, панк - легче. Слушать.... Рок конечно приятнее.

Штандартен фюрер еСеС, а ты что: Ska,Oi воопще не слушаешь?

49

Gerguno) написал(а):

Рок конечно приятнее.

gothic rock rulezzzz)

50

Я від ґотік рік тому перся) але зараз ... .ні.

51

а мене останнім часом р"н"б пре...

52

найотстойніше для мене - це рнб.. гадость какая-то...  :alcoholic:

53


я останнім часом щось легке слухаю...бо весь час сонна
от так

54

Gerguno) написал(а):

найотстойніше для мене - це рнб.. гадость какая-то...

пральна дайош готік рок!

55

транс.....електро.....ше усяка така фігня під яку можна поскакати та увійти кудись далеко...до нірвани.........а іншим часом   рок.....метал...та ше всяка фігня від якої башку зносить....а взагалі мій кумир - Коля Басков.....

56

КіТ написал(а):

....а взагалі мій кумир - Коля Басков.....

http://www.kolobok.wrg.ru/smiles/rpg/orc.gif

57

Да всё это херня нездоровая!!!Надо слушать народные песни!!!

58

dihlofos написал(а):

Да всё это херня нездоровая!!!Надо слушать народные песни!!!

а мона народні пісні суомі?))

59

Діхлофос - респект. !

60

реп,рок,метал,народні пісні??????так ви шо "Гуляйгород" Тартаківський наслухались???кул......


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Музика форева!!! » Музика взагалі