Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Музика форева!!! » Музика взагалі


Музика взагалі

Сообщений 91 страница 110 из 110

91

Зараз в основному SOAD слухаю, корн, от кіно купила, сліпкнот...

92

А я останнім часом слухаю все жорстке або хочаб з металом чи панком... тому в мп3 диску серед крейдла, найтвіша і тп примостився Тартак) і т. д. ...

П.С. тоді давай йому поможем - будем із ним реп читать, а ти Лімон музон бацать буш)... прославися може)

П.П.С "Веселі брате часи настали"

Отредактировано Ггоніво (2006-11-22 19:56:57)

93

У нас є тема про стилі)...
А давайте забєцаєм Опрос по стилям...
Я то не дуж кваліфікований...які там є... ну шось типу....Рок, попса, клубняк, реп хіп-хоп, метал... не знаю - хто розбирається забєцайте тему з крутим опросом - і взнаєм що люблять на нашому форумі...

П.С. я останнім часом ще й ТОЛ слухав.....і SOAD....
От зараз Тіамат слухаю - альбом 1997 року О_о...класно розслабля...

94

Відверто кажучи, перечитав лише пости з останьої сторінки, але згодний лише з ПОНЧИКОМ!  Лімону теж респект та уважуха!)))
А взагалі дуже полюбляю музику ситилю HOUSE, Trance.......

Отредактировано 6ot (2007-01-17 19:00:32)

95

а вообще не имею против ничегог против любой музыки, просто принципально не слушаю ПОПсу... ну нет у меня такой музыки!!.....

З.Ы. Выбачте за мою КАЦАПСЬКУ мову....

96

Я лав Рэпкор, Рок, ЧудЧуд Попсы (Но Украинской)  и Хип-хоп, а вобще у меня в каждом стиле музыке есть любимая песня  :crazy:

97

я з тобою,згоден,в мене впринципі також в к ожному стилі є хоч одна тємка яка мене пре....але всеж живу я х-хопом...

98

А я слушаю в основном pagan-metal и black!Такие команды как Темнозорь,Perun,Natural Spirit,COF,Burzum,Die Apocaliptizen Reiter и ещё много чего!Кто имееет подобные взгляды пишите на мыло witcher07@inbox.ru

99

А я з кожним днем відкриваю все більше приколім і секретів в музиці.. насамперед в її написанні.. Але покишо сам не зовсім користуюся тими маленькими відкриттями.

100

А я майже все Емо переслухав - або те що ним називаєють - а чо непогано так)...
Музика прикольна - стиль - не знаю... але схиляюсь більш до негативу ніж до позитиву... може емо то і було нормально але вся купа мега позерів які ридають і мочаться його мега спотверила...
7 РАСА блін і нєіпєт)

101

а я думав, шо сьома раса то ґрандж.. чи шось таке..

102

тані... хча все може бути... О_о... ну на емо схоже... яка різниця? все одно 7 раса прикольна... от...

103

Останнім часом тягне на всіляку психоделіку.)

104

а мене на Емо чи щось таке... або на Симфонік чи Готік

105

Гагарін
Посмею задать вопрос... На Хаггарде вдруг, де был?

106

де мабуть означало не ...
а він виступав? ...24 того? ... танє там квитки  мажорні ... 100 гривень чи більше кажись...
останній раз я був на концерті хіба що ві сні ...

107

Гагарін
ай яй яй, много в жизни теряешь. З.Ы. Хаггард опоздал на 2 дня :)

108

можливо... а можливо і ні ...

зате за цей час мене перший раз надрукували і я знайшов свою сутність з богами ...
я тепер більше пишу і читаю ...чи маюсь дурнею типу думаю ...

Все одно вже скоро 20 років - пора задуматись про старість ... гг...
тому для спасіння душі я слухаю Дуб бук Оо...

Це шоби не флудить ... ) ...

109

Гагарін
ну, если на то пошло, то мои статьи уже давно печатали, и я за это денюжку имею). А так, слушая Конквест, работая и распиз"дяйствуя, вполне можно жить:)

110

так то ж твої досягнення, а це мої ... тебе давно, а мені приємно за себе ^_^  до того ж я не про статті ...

А я слухаю останні дні Джимі Гендрікса ... пробило ... кульний музон ...і стариииий...
а то від блек восени депресія і злість ...а від Джімі навіть з піснями про безкінечний дощ не сумно ...


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Музика форева!!! » Музика взагалі