Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Вибори

Сообщений 1 страница 30 из 82

1

Як ви ставитеся до цього явища природи...можливо, за кого будете голосувати (або голосували б), і чому...

2

політика-справа політиків,а я таким ще не став,хоча був би не проти...у виборах міг ьи підтримати партію Ми та мені нема 18...аж прикро та то таке життя,проголосую через 4 роки...

3

Політика справа політиків?!не сміши! політика то наша справа....я за то шоб всі обявили недовіру урядові.....і проголосим чесну анархію..... :yahoo:  :drinks:  :drinks:  :drinks:  :drinks:  :drinks:  :drinks:  :drinks:  :drinks:  :drinks:  :drinks:  :drinks:  :drinks:  :drinks:  :drinks:  :drinks:  :drinks:  :drinks:  :drinks:  :drinks:  :drinks:  :drinks:

4

а ти не думаєш випадково що в нашій країні і так панує анархія?

5

ФАКЕЛ написал(а):

а ти не думаєш випадково що в нашій країні і так панує анархія?

А ти спитай в міліціонерів...в нас шось схоже...анархія не для всіх,а для обраних...от коли ми тих обраних перестанемо обирати...от....тоді і буде от...

6

а ти хочеш щоб анархія панувала всюди?

7

ФАКЕЛ написал(а):

а ти хочеш щоб анархія панувала всюди?

чувак,вона на то і анархія...це як влада без примусу...але і без влади...куда хачу туда драчу... :clap:  :yahoo:

8

я думаю ми до такого не доживем...і надіюсь на це....!

9

ФАКЕЛ написал(а):

я думаю ми до такого не доживем...і надіюсь на це....!

це твоє право здохнути якраз перед самим класним моментом в історії....

10

Доживем, але то буде лиш прибл. 15 днів між світовою диктатурою і первіснообщинним ладом :yahoo:

11

На мою думку, брати участь в цьому фарсі - ображати самого себе, приймаючи ті образи, які нам кидають через такі дибільні політагітації.

12

міліціонери - це майже гопи... тільки вони мають більше прав... у них анархія!... Влада не туди дивицця!!! Чому зараз нема такої партії чи блоку, де б в їх програму входили розділи про ліквідацію ГОП-СТОПА... хочаб!

13

на це є відповідні організації,про них ти знаєш більше мене тому коментувати не буду...

14

вони тільки Є... вони там сидять, курять сигари...і п"ють коньяк!

15

А з чим у книжці Жадана римується слово "коньяк"? =D  Ну мене просто пре чогось ...

16

ггг...я сьогодні йшла додому, зустріла якусь бабулю...вона на мене як на рідну дивилась, підійшла, спитала, як в мене справи...ну я кажу, шо начебто нічого...ну ми з нею побалакали, вона мені щасливого життя побажала...до мене тіки доперло чому якась незнайома бабуся до мене так підійшла....справа в тому, любі мої психи, шо я маю таку звичку брати все шо мені дають...от наприклад стрічку Тимошенко, яку я за 5 хвилин до того заграбастала в палатці... =D  ото бабуся :D

17

-...кОНЬЯК?
- *УЯК!!! :D ... СЕРИЙ, ЦЕ НЕ Я... ЦЕ СЕРИЙ ЖАДАН (ТВІЙ ТЬОСКА :D )

18

:D  :D  :D

19

Лімон написал(а):

міліціонери - це майже гопи... тільки вони мають більше прав... у них анархія!... Влада не туди дивицця!!! Чому зараз нема такої партії чи блоку, де б в їх програму входили розділи про ліквідацію ГОП-СТОПА... хочаб!

Ні чувачок,то диктатура....а от гоп-стоп то анархія...а вогонь бють воґенем! і мєчем..... =D типу він вам гоп-стоп,а ми йому в яйця і крутий поворот...  =D  хай має в штанях яйця гриль...ги-ги-ги льььь....... =D

20

Перецитую одну фразу....вибори діло самих виборців....а вибирати між двох зол...то ліпше піти і десь собі мультіки повтикати...

21

Короче,пусть политики занимаются политикой,спортсмены спртом,а актеры и певци исскуством,а то уж слишком много ненужных людей идет в ВР.

22

ЦЕ ТОЧНО... КОСМОНАВТИ, СПОРТСМЕНИ, СПІВАКИ!!!... ГОНІВО!!! КЛИЧКО ХОЧЕ ПОВТОРИТИ ДОЛЮ ШВАРЦНЕГЕРА!!! :D ...КРУТО ВІН СОБІ ГОНІТ!!! КОЛИ У НЬОГО(КЛИЧКА) ЗАПИТАЛИ ПРО ГАЗОВУ КРИЗУ(ШО ВИ ДУМАЄТЕ ПРО ЦЕ) , ВІН СКАЗАВ, ШО ПОЛІТИКА, ТО НЕ ЙОГО МПРАВА!!! :o

23

Я взагалі за аполітичність,я анархіст...в мене особиста анархія..так піду на вибори і проголосую проти всіх!Бо нас дурять а ми самі на себе одягаєм ярмо влади!Вибачте,але я срав на політику думаю пора закрити цю тему...

24

тему закривати ніхто не буде,а на політику забивати не треба,бо потім як завжди будете жаліться на погану владу.

25

А якшо владу забрати? то поганої влади не буде! та ви ЛЮДИ завжди всім недовольні....шо вам треба вирішіть,але в межах реальног( того в що ви таки вірите)

26

це було спокон віків - так воно і буде! я маю на увазі те, шо завжди будуть поступати критика на владу. Можна, звісно, зайти в парламент (якшо пустять... з калашом) і розстріляти усіх!!!... ну розстріляємо... прийде нова влада! а хто? ті, хто стріляв!!! хіба нормальні люди будуть стріляти???... значить до влади прийдуть знову "бандити"!

27

Є ідея!
ОДІВАЄМО ЯДЕРНУ БОМБУ ЗАБІГАЄМ В ПАРЛАМЕНТ І ВСІХ ЗРИВАЄМО...І СЕБЕ...І ДО ВЛАДИ НЕ ПРИЙДЕМ І БУДЕМО ГЕРОЯМИ АНАРХІЗМУ...І ВІД ВИБУХУ ЗРАЗУ НА НЕБО ПОПАДЕМ...І ВСІ ПОЧУЮТЬ...І СКАЖУТЬ-ТО ВОНИ!

28

тупо,Бог ти мій як все це тупо!СОС!-рятуйте наші дупи,або врятуйте душу друга у моїй особі,Тобі виє,хто образив Тобі????????????????????????????

29

на це питання ще нема відповіді :lol:

30

ГОЛОНА ОЗНАКА БОЖЕСТВЕНОСТІ
ТО БОРОДА,,,,
У ХЛОВЦІВ НА ЛИЦІ,
А У ДІВЧАТ НА ***ДІ =D  :D  :lol:  :P