Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Вибори

Сообщений 31 страница 60 из 82

31

ЄЄЄ!!! ЯКШО КУЛЕМЕТ Є!!!... А МОЖНА ЯК У "АЛІ ДЖІ ІН ДА ХАУЗ" - ОБКУРИТИ ВЕРХОВНУ РАДУ!(ЗПАЛИТИ 1 ТОННУ ГАШИШУ...- ЯК ЖАЛКО..)...ВОНИ ОБКУРЯЦЦЯ І БУДУТЬ ПРИЙМАТИ ХАРОШІ ЗАКОНИ... (ПРАВДА ВОНИ ПОТРАТЯТЬ ПІВ БЮДЖЕТУ НА ХАВКУ ПІСЛЯ ТОГО, ЯК ОБКУРЯЦЦЯ... =D )

32

А ми їм скажем шо хавка не попускає...а наоборот робить гірше...скажем шо хавка з накуру оживає говорить і співає...і кусаєтся :yahoo:

33

telePEN'(Caleb) написал(а):

ГОЛОНА ОЗНАКА БОЖЕСТВЕНОСТІ
ТО БОРОДА,,,,
У ХЛОВЦІВ НА ЛИЦІ,
А У ДІВЧАТ НА ***ДІ =D  :D  :lol:  :P

ТИ ГОНИШ! ЦЕ НЕ ПОЛІТИКА... ОТОЖ ПРО ВИБОРИ... ГММ...

34

Млін! я тему провтикав....но нічого я зараз придумаю як це до політики віднести!
ЗНАЮ! справжнім президентом(лідером...пі****) має бути людина приближена до бога! значить подібна до нього! =D

35

...ТОБТО БУДДА!" :D ...АЛЕ ВІН НЕ МОЖЕ... ВІН ТАКИМ НЕ ЗАЙМАЄЦЦЯ.. ВІН ЖЕ РОЗУМНИЙ - А ПОЛІТИКИ РОЗУМНИМИ БУТИ НЕ МОЖУТЬ... ЛИШЕ ХИТРИМИ.

36

Зато політики не можуть бути ілюзорними...а божества можуть...і ми психи потрохи вчимось...думаєш будда тоже психом був? ;)

37

АГА!...ХТО Б СИДІВ В "ЦІЙ ЙОГО ПОЗІ" ВСЕ ЖИТТЯ? ВІН ПЕРЕД СМЕРТЮ НАЇВСЯ ГРИБІВ... ДУМАВ ВСТАВЕ НОРМАЛЬНО... А ВОНО ВСТАВИЛО ТАК... ШО ВІН НІЧОГО НЕ ПОНЯВ... І ПОМЕР... АЛЕ ВІН ЗНАВ ЦЕ!!! ТАК - ВІН ПСИХ...

38

Ну тоді можеш гордитись собою....колись і про ЛІМОНА будуть йти такі легенди.....він прямо як юрко банзай...

39

...точно! :D
  у мене родінка є ззаді на шиї... посередині!!!... і по середині лодоні... тільки зверху... ЦЕ ЗНАК БУДДИ!!! КРУТО... :)

КОРОЧЄ,.. ДО ТЕМИ!

МИ ГОВОРИМО ПРО ТЕ, ШО ЯКБИ БУДДА ЗМІГ СТАТИ НА ПРИСТОЛ...(ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ ЙОГО!!!).. ТО У НАС БУЛА Б АНАРХІЯ... МИ Б КУРИЛИ ТРАВИЧКУ... ОПІУМ...(ЯК БУДДА)... ОСЬ ТІЛЬКИ НЕ ЗНАЮ ЯК ЩОДО АЛКОГОЛЮ... ВІН ТАКЕ НЕ ПРИЗНАЄ... АЛЕ МОЖНА НАСТОЙКИ НА КОНОПЛІ ПИТЬ!

40

А ми зробимо БУДДА v.1.1
Тобто тепер пити можна!

41

отож у верховну раду йде уряд БУДДИ v.1.1!!! :o  :o  :o

42

Ні дорогий товарише....ми його не будем брати..ми його туди запхнемо,а там будем творити анархію...заствимо ментів переводити бабусь через дорогу...а бабусь заставимо ходити на рок концерти...а самі заставимо внутрішні орани наші не портитись від того всього шо ми пємо і куримо.... :lol:

43

Влада була, є і буде в руках тих, хто має Силу

44

Ну дикий сила в нас є, але влади не тре! :mad:

45

СИла - гроші, на сьогодні

46

Хтось шукає силу в грошах...хтось в чомусь іншому....я не можу оспорити твоєї сили

47

Cилу в деньгах ищет тот,у кого их либо совсем нет,либо куры не клюют,а настоящая сила в голосе,рпоцитирую Ваню из Станции Мир:"Кто громче,тот сильней!"

48

Нє...хто розумніший той самий сильніший!Бо маючи це можна взяти все... :drinks:

49

ДА я стобой согласен у кого есть чем думать,у того  конечно огромное приимущество!!!

50

Ти не виняток...маєш чим думати......ДУМАЙ!

51

ПОСМОТРЕЛ НА ВСЕ ДУРАК
ДА И ВЫМОЛВИЛ Не Так!!! :lol:  :lol:  :lol:
(С.Я.Маршак)
(про партію Не Так для тих хто багато думає і мало розуміє з найпростішого :) )

Отредактировано Doberman (2006-03-10 16:04:23)

52

ТАК НЕ ТАК... УСЕ БУДЕ ТАК! НАВІТЬ ЯКШО УСІ КАЗАТИМУТЬ ШО ВСЕ НЕ ТАК!... Я ПРО ТЕ, ЯКИЙ БИ УРЯД НЕ БУВ - УСЕ БУДЕ ТАК... НАВІТЬ У СОВКУ ВСЕ БУЛО ТАК...

НАД ЦИМ ДУМАТИ НЕ ТРЕБА...ЦЕ ТРЕ РОЗУМІТИ!

53

Нє...хто розумніший той самий сильніший!Бо маючи це можна взяти все...

Прікол в тому що люди різняться розумом не стільки, скільки капіталом. Армія найманців за секунди зрівняє майдан крикунів. Сучма просто тоді останню клепку втратив

54

Дикий вікінг написал(а):

Нє...хто розумніший той самий сильніший!Бо маючи це можна взяти все...

Прікол в тому що люди різняться розумом не стільки, скільки капіталом. Армія найманців за секунди зрівняє майдан крикунів. Сучма просто тоді останню клепку втратив

не смішно було....але чим думали люди?а чим солдати?!якщо всі будуть думать то не треба ьуде вживати крайнощей....

55

прікол в тому що не всі люди рівні в різних сферах розвитку

56

А грабар?! :D  =D

57

А Грабар ананас! Йому неможна у владу!... він жлоб і буде пихати лаве до кишень!

58

Uhf,fh - rjhjnrjgfkbq  fyfyfc p vfys'. dtkbxxs

59

Ну ти і дурненький...мені впадло розшифровувати...скоро їду в універ....

60

це він описує Грабара..=D =D...ржунімагу!