Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Вибори

Сообщений 61 страница 82 из 82

61

ги...в мене ексклюзивний плакатик від Юльки є: Нічна варта всім вийти з темряви...і Юля з німбом :lol:  :lol:  :lol: серйозно!!!

62

У Водія такий же

63

КРАЇНА - ОРГАНІЗМ, ПОЛІТИКА - ПРОСТАТА!!!
              ГОРІЛКА ВСЕ ДЕШЕВШАЄ-Є-Є
                            :)  :)  :)

64

єєє! Пройшли грьобані вибори! :jester:  :jester:  :jester:  Тіки толку від них ніякого... Хіба шо то, шо я Мед недс на власні очі побачила! :girl_in_love:

65

А я власними руками....ну руками...вибирав владу...я гАласував на вІборах.... :dinamo: за динамо...це така машина...називаєтся динамо машина...вона футбольну команду зробила...а тепер заржавіла....її янукович москалям продав...шоб їх спартак обіграв наше динамо...

66

ЯнУкОвІчь!!! ЯнУкОвІчЬ!!!
ЮлЯ!!! (дуля!)
ЮщЕнКо!!! (шищенко!)

Ось така то в нас демократія... Ї***ала я таку демократію в рот!  :angry2:

67

Дурна!!!В тебе нема чим!!!Ти гониш...в нас деспотизм...але порівняно мякий!

68

От  Україна і догралась. Ми обговорюєм ці вибори більше місяця, а все змінилось за 3 дні. І тепер маєм те що маєм. А маєм ми нічо... :crazy:  :mamba:  :focus:

69

Ненавиджу політику... Від неї голова болить...

70

Віриш, я теж її недолюблюю. Та коли в країні твориться дурдом. На це важко не звертати увагу.

71

Я не думаю що нард вирішує хто буде при владі....

72

Беееее! Ох і нудить мене! 26-го мені з ранку всі звонили і говорили:”Іди голосуй!.. Як?..Ще ні?.. Як це утримаєшся?”. А мене реально нудить від політики і від її піару! :angry2:  :angry2:  :angry2:

73

Це дурна брудна і невдячна справа для відмивання грошей, якщо вона є значить вона комусь потрібна. В нашій країні народ вважають за стадо казлів і тому в нас таке твориться... Влада псує людей... Тому її просто краще уникати. :fuck:

74

я зрозумів, шо при владі навіть "хороші" стають поганими...

75

хочеш мати собі дулю голосуй за пані юлю
хочеш мати матюків голосуй за бандюків

отаке мені розповіла 5річна дівчинка...

76

А!!! Ми в дупі!  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:

77

Звичайна людська думка...ми в дупі...класно вам...грійтесь...

Тему закриваю...створюю нову.... "ВЛАДА"

78

Тема відкрита!
Чому?
Бо у нас блін Дострокові парламенські вибори
Голосували голосували і будемо голосувати - - - або всіх політиків на*** посилати  :crazy:

Обговорюємо ВИБОРИ
Голосуємо мудакуємо...
Утримуємось ... чи просто нікуди не йдемо...
Давайте розвиваємо...

79

любив я ті вибори!!!Голосувати я не піду!!!В Україні немає тієї політичної сили якій би я довіряв!!!

80

на вибори піду. зіпсую бюлетень і додому спать.

81

І я піду... проголосую за шось - або за нікого.. ну або накрайняк за Юлю...
Один чувак пропонує голосувати за Ктулху))
П.С. мені імя подобається  ^_^

82

Вибори! Ідуть!
ГОЛО - СОВАНІЄ! )))