Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Кому?

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Доброго вам часу доби, шановна громада психів! Рада вас вітами на форумі. Давно мене вже тута щось не було. Так ось прийшла я до вас по справі. Здається було таке, що обіцяла я вам, що коли допишу "Оборотня" то вам, шановні мої відправлю. Так от, я накінець то дописала. Тобто кому цікаво. Залишайте мило;)

2

А я "Оборотня" вже маю. Починаю читати  ;)

Отредактировано Гарруспик (2006-07-02 22:55:09)

3

Так час доби просто прекрасний... тільки от літом менший... час полювання на перевертнів... а ще на вампірів... та на окультистів різних...

П.С. якже читав... Перевертня... почав... вибачайте добрі люди інквізиторії дав указ не можна вбивати більше 1 людини в рік... хто порушив того можна трохи вбивать...

4

А і ще я хотів сказати що давати судження про роман, чи інший любий твір можна тільки повністю його прочитавши... по іншому це просто виходе якось погано дЮже... можна тільки дати малу характеристику стилю автора чи щось таке....тому я і не скажу нічого поки повністю не прочитаю Перевертня...

П.С. ждіть крітіки  :D  а яка вона буде добра чи погана вже залежить від твору.... хоча декому все одно що кажуть інші (і це маю сказати правильно  ;)  )

5

Ну не зовсім пробильно забити х№? на думку громадськості. Наш ще в школі вчити, що не можна жити в суспільстві і бути повністю вільним від нього. Але й повністю залежати то теж фігня. Тому це все має бути як і у відношенні з погодою. Бо коли йде дощ, ви просто берете парасольку, але планів своїх не міняєте ;)
Щож почитаєте, шановні, покоментуєте, буду чекати :thank_you:

6

я провтикала
Тігрьонок, вишли і мені плз

7

прешли мені...ти ж знаєш моє имлооооо