Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Життя-буття... » бути чи не бути...


бути чи не бути...

Сообщений 1 страница 26 из 26

1

За статистикою, щорічно в світі вчиняється 1 мільйон самогубств....

У вас колись виникали думки про смерть заподієну власними руками?
У ваших знайомих?
Як ви ставитеся до суїциду?
Як гадаєте, які найчастіше бувають причини?

2

ДУМАЛИ. ТІКИ ПІСТОЛЕТА НЕМАЄ ШОБ ЦЕ ЗРОБИТЬ. :suicide: ЗА ДРУЗІВ НЕЗНАЮ ЯКОСЬ НЕПИТАВ.А СТАВЛЮСЯ Я ДОЦЬОГО ДАЖЕ НЕЗНАЮ ЯК Я ДОЦЬОГО СТАВЛЮСЬ. А ПРИЧИНИ НА МОЮ ДУМКУ 2-ВІ: 1- ЗА*БАЛО ЖИТТЯ      2- ЛЮДИНА ПРОСТО ДАУН. А САМ Я ПОКИЩО НЕХОЧУ ЧИНИТИ СУЄЦИД ПОПЕРШЕ Я НЕ ДАУН А ПОДРУГЕ ЩЕ НЕТАК І СИЛЬНО ЗАДОВБАЛО!ОТАК!

3

бІЛЬШЕ ВСЬОГО САМОГУБСТВ В єВРОПІ.. шВЕЦІЇ, шВЕЙЦАРІЇ.... ДАЛІ НЕ ПАМ"ЯТАЮ... Це від хорошого життя... Бо робити нема чого, і людям є час думати про маразми різні.. про життя, лоюбов, смерть... Мені шо не зробіть, я не покінчу самогубством... Просто знаю, шго краще когось уб"ю, ніж себе.)

4

більше в північних європейських країнах..вчені пояснюють тим, що там постійно холодно і у людей криша їде

5

взагалі то виникала така думка, але брала себе в руки.... кажуть, що вчинити самогубство можуть лише сильні люди!!! з одного боку воно то так, але на мою думку, сильні люди навіть з безвихідної ситуації знайдутьт вихід і не будуть паритися
Сьогодні читала про самогубства в армії, там хлопці найчастіше не витримують дідівщини

6

Якщо самогобство то прояв сили...то пора мені   :suicide:
Ви шо "Те шо позалишалося від дерев ? самогубство то прояв слабкості... думаєте важко себе вбити? важко ЖИТИ!... самогубство в армії? думаєш якби вони були б сильними вони б здійснили самогубство? вони б вздрючили дідів...
Я? да кожен день - да кожну мить... але якшо я здохну то мої похорони комусь треба буде оплачувать... не хочу щоб моє самогубство створювало якісь негативні наслідки...

7

самогубство це слабість сильних людей. Тобто ялюдина завше була слабка, то їй просто не стане духу таке вчинити. Але якщо людина сильна. Вона боролася з перешкодами, але в один момент їх стало надто багато і вона не витримала, тобто не захотіла боротись, адже справді вбити себе легше, але ж она була сильною. тому зробити це зможе... Дуже рідко здійснюються емоційні самовбивства, частіш через проблеми що накопичилися...

8

слабкі не зможуть себе вбити? пффф... да запросто.. нажруться таблєток... чи ше чогось то не значить шо вони будуть пригать з високоповерхівок чи вскривать собі вєни - самогубства бувають різними - легкими і нелегкими...тож кожному пню вистачить дурі в макітрі таке зробить... О_о...
а от перекусить язик собі і померти від втрати крові...як вам таке самогубство?... оце - жостковато...

9

ти думаєш що нажратися таблеток і померти це дуже легко? як на мене то передчуття того що ось все скінчиться то не так вже й легко. я в свій час (ну було таке...) не змогла наваіть подумати про те що одного дня все це зникне, тоді й зявилися думки типу "трабли трабли буду жити всім на зло!!!"
самогубство  заключається не в процесі, а в результаті.
Результат жахливий...

10

вониж вставляють з"їв одну харашо... 2-ві - круто... а птом тобі буде пофіг і ти сожрьош усю пачку!... дуже просто... нічо не буде мучіть ні совість ні почуття відповідальность... а наслідок один - ТИ ПОМРЬОШ!...

11

якщо людина таке вчиняє, то вона або нарик і в неї передоз. тоді вона не ф курсі що помре. або самогубця. а самогубся в курсі для чого цее робить. не може бути що ти візьмеш до рук молоток і цвях і не будеш знати, що ти хочеш забити цвях молотком. тобто людина в курсі що раз вона взяла таблетки то збираєцця вмерти, то вже потім її впирає від першої...

12

Ти шо хочеш розвести дискусію з Юрою суіцидальним?... може краще з Дибілкою поговори вона казала шо хоче вивчати психологію суїциду... надіюсь я не виголосив якоїсь секретної інфи а то ще побють)...
А якшо беруть молоток і цвях і забивають в голову?... ось тут тре мати трохи сили...

13

я мала на увазі, що молоток і цвях береть з якоюсь ціллю: забити в стіну, в голову, нацарапати цвяхом на Молотку „малаток не бєрі”, покласти обидва предмети на поличку, вбити цвях в коврик сусіду і перевернути щоб він наступив, прибити тапки до підлоги, викинути через вікно обидва предмети іт.д.навіщо щось братьи якщо ти не шариш нафіг воно тобі?Думка про чужу смерт то легко. Але коли ти думає про свою смерть не як про щось готичне, а як про цілком реальне, то це вже не легко, особливо. Якщо бажаєш зробити це не просто думкою. Сопля до кінця життя залишиться соплею, але руку на себе не підійме, бо в соплі немає рук…

До речі, вчені знайшли 80 способів здійснення суїциду і 800 пичин. Жах. Я знайшла максимум 10…способів.

14

10?...хм а мона я пошчітаю?...так...1 пригнуть з висоти,2 порізать вєни,3 звернути шию,4 пригнуть під машину,5 вдаритись з розбугу головою об стіну,6 випить яду,7 застрелитись,8 голодувати чи не пити до повного ізнеможення організму і смерті, попробувать посять на рєзєтку)), 9 провєріть пулу дружбу на рєзєчість, 10 втопиться, 11 зайти в холодільнік або пригнуть в ополонку короче від холоду, 12 зажариться - або підпалить себе... капєс у мене хвора уява я можу так до безкінечності)))

ну так вона бере таблєтки з цілю себе вбить...алде чим більше їсть тим більше вона перестає думать шо це їй не треба робить... тобто першу зїсти легко - ну подумаєш одна - я себе не вбю просто кайфону...а там понесеться)...

15

ну так вона бере таблєтки з цілю себе вбить..

тобто першу зїсти легко - ну подумаєш одна - я себе не вбю просто кайфону

Юрчику, себе не так вже й легко обманути. В неї має бути певна ціль. кайфонути?Вбити?

Що до способів, то знайду -- дам почитати ;)
а взагі суїцидна тема займає не мале місце в моїй творчості. Як мені сказав мій викладач журналістики:твій біограф цим заметься :)

16

у мене не виникало...а от у знайомого виникла така думка...і він не тягнучи часу ваплатіл її в жизнь....Але трошки не вийшло...лишився живим....
П.С.Я зараз можу про нього відзиватися якось поагно,але на то є свої причини....

17

1)Ні. НІ!НІ!НІ!Навіть у думках такого не було!!!!)))
2)ТАк...НАжаль...
3)Погано. Негативно. Жахливо. Суїцид - це відверта слабкість людини. Таким людям набагато легше думати (а-то й робити думки реальністю...) про самогубство, ніж вирішити проблеми.
4) -Навколишне оточування. От така припустімо ситуація: Хлопець розходиться з дівчиною. Хлопець страждає, слухає деприсивну музику, дивиться сумні Хфільми. От на Хфільмах ми й зупинимось. ТАм така ж ситуація, тік ГЕРОЇ вбива себе, і показають картинку щасливого хлопця що без проблем відлітає у рай небесний, а на землі всім без нього стало краще. Повертаємось до реальності. Хлопець зрівнює себе з ГЕРОЄМ, і вдолблює собі у голову думку про суїцид, описуючи його як найкращий вихід з його положення. Потім йдуть чи таблетки, чи дев"ятиповерхівка, чи ніж...
  -Друзі що ріжуть собі руки. От у мене їх багато. А почалось все з одного хлопчика, що зв"язався з компанією якихсь сатанюг, що відпускали душевний біль через кров. А ми, ГОМО САПІЄНС, так вже створені, любимо прислухатись до думки ближнього. І не тому що думка класна, а тому що "ближній" класний.
  -КрутизнаО, так! Диви який він крутий! В нього неполадки в житті, а він себе вбива! Я теж так хо...

18

Заварка написал(а):

чи ніж...

кхм-кхм....

19

ну не наю як на рахунок фільмів та музики. мені якщо сумно і я ще подивлюся-послухаю-попишу щось таке ж сумне, томк автоматично поскає з сумом. Дивна я якась?))

20

Мається на увазі не вираження почуттів через музику/хвільми/писанину, а те що більшість людей піддаються впливу "все погано, і краще вже не буде...". Інша меншість нормально все сприймає, погрустить, поплаче і заспокоється. То хіба не краще поставити у плей-листі спочатку сумні мелодії, а потім щось взбадьорливе та оптимістичне??? :girl_crazy:

21

Не вгадала: все погано - але може бути ЩЕ ГІРШЕ!  :diablo:

22

Хто не вгадав? я чи І.... Заварочка?)))
Я ніколи не думаю думок "Могло б бути гірше"
лажові це думки і ні до чорго файного не приводять.

23

Ггоніво написал(а):

Не вгадала: все погано - але може бути ЩЕ ГІРШЕ!

Песиміст каже: "Гірше вже не буде..."
Оптиміст каже: "Буде, буде!"

Могло бути гірше, могло бути краще - значить все нормально)))

24

Мене взагалі слова"могло бути" трохи бісять...
від них віє якимось невдоволенням...
я їх намагаюся не вживати...

25

А знаєш моглоби бути що б тебе вони не бісили
Це як прораховування всіх ситуацій - які насправді сталися в паралельних вимірах..у безкінечності світів - де кожен світ такий як наш - але там сталось те одне - що могло би бути О_о...
А нада вживать - урізнуманітлювати мову - і мисліний процес - прикинь як довго треба думати щоб додуматись до того - що моглоби бути?))))

26

бути і побачити, що ж то буде.
а взнати як то не бути можна колинебуть :dontcare:


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Життя-буття... » бути чи не бути...