Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Кому шо... » Діти


Діти

Сообщений 1 страница 30 из 38

Опрос

Чи любите ви дітей?
Я їх оюожнюю! Уті-путі!

31% - 5
Діти - вони вредні! Але ставлюся добре до них

31% - 5
Жах! Малі дияволи які тільки сруцця!

37% - 6
Голосов: 16

1

А тепер давайте поговоримо взагалі, не тільки чи любимо ми їх, а й про те, в якому віці треба мати тітей, скільки... Коли,як ви думаєте, наступить той відповідальний момент, коли треба робити сім"ю... Бо психи психами..а час цей мине.. а можливо у когось і не мине..

То ж, напишіть усе, шо ви думаєте з приводу дітей. у своєму майбутньому або вже теперішньому.)

2

дибілята малі. реально любила малим лише свого племінника. всі інші напрягають. при чому сильно.а. нє. брешу. Ше Дарця - маленька, снстричка Тигрулі сонечко.

3

Ой...пам"ятаю я твого племінника...  І куди світ котиться? Вони матюкаються в першому класі... блін, та хіба я знав матюки в 1му? Ну 5му уже да.)))

4

абажжаю...уті-путі..але...гии..іноді хочеться вбити=))))))

5

уті-путі....люблю доки вони не почнуть діставати!Раніше,взагалі,обожнювала...

6

До ВСІХ дітей в мене ставлення трішки паралельне. А от свою сеструху манюньку Дарцю дуже люблю. Мабуть саме тому що вона сеструха:) :)
З двоюрідною сестрою стосунки не зовсім склалися. йой. краще прото не згадувати. Зараз вона підросла. Все більш-менш нормално, а от в роки її малечості...

Своїх дітей? Йой. Для мене це складне питання. Не зараз це точно. Я поосто за власним досвідом змогла переконатися ( з сестрою не  подумайте, що я мнохадетная мать) скільки часу та енергії забирають пупсики. Тож поки я молода я не хочу так міцно привязувати себе до дому. Може десь під років 30... не раніше... Хоч зарікатися не можу, всяке в житті буває.
Мене мама родила в 18 років, не заздрю їй чесне слово, словом студенське немовля...

Чоловікам важко збагнути увесь обсяг клопотів та відповідальності повязаних з дитиною...природа матінка...

7

Не люблю тих хто відстає від мене в віці від 5 років... Там же зовсім інший світ - інші уявлення... інший мізковий розвиток... Не люблю я дітей.... малі діти то взагалі така собі машинка яка жре сре і кричить О_о... побільше - то така собі пакосна капосна тварючка яка скрізь лізе, навіть не розуміючи що туди лізти не треба а як зрозуміє(тобто дістане) - довго пускає нюні... і оре на пів кварталу О_о...

П.С. бачете - всі ви більш менш ставитесь нормально - з любовю до своїх близьких дітей - ну там брат - чи сестра - чи племінник і тп... то до своїх дітей - ви будете тоді ставитися з ще більшою любовю - чи я не правий?.... але це буде потім...

П.П.С. так зараз рано народжувати дітей - щонайменше трохи неправильно... треба хочаб затвердитись в цьому світі - отримати освіту, квартиру, роботу....досвід... все для того щоб потім нормально віддатися розвитку своєї дитини.... хоча люблячі батьки і можуть компенсувати все - чого нема...

8

До дітей ставлюсь нормально, бо не розумію як до них можна ставитись по іншому.
Стосовно віку, коли треба заводити маленьких розовощоких скажу так - їх треба заводити тоді, коли сам хоча б більш менш розпрощався з дитинством і тоді,коли дитині є де жити, чим годувати, в що одягати і т.д. Хоч і банально, але це єдина правильна відповідь.Як би більше хто про це задумувався то демографічна ситуація в країні покращилася б.

9

Ставлення до дітей залежить скільки їх наклепав :girl_blum:

10

Люблю діточок віком 3-5 років. У цьому віці вони не брешуть, видвигають розумні думки, і просто тААААкі веселі))) ^_^

А діточок своїх буду мати тоді, коли мені у голову стукне дві речі: 1) З тобою людинка від якої я хо маляток; 2) Мені час і місце мати діто4ок.
Я хо двійнят....хлопЦика та дівЦинку... :yu:

Отредактировано Заварка (2007-01-25 10:59:56)

11

діти, то страшні створіння! як побачите, біжіть і не оглядайтеся!
вони, блін, можуть підійти так собі, і як за хвіс потягне, аж зо пальми упадеш :orc:

12

Я в дитинстві мавпочок любила......хі-хі.... :diablo:

13

ja ih obo*nuju!!!!!!!!!!!

14

а ще діти мають властивість зявлятися , тоді, коли на них зовсім не чекаєш, робити своїм батькам шалені сюрпризи

15

тобто зявлятися? народжуватися чи шо? я думаю, шо за 9 місяців ти хочеш не хочеш будеш знати шо в тебе буде дитятко...так шо сюрпризу не вийде...

16

не про те, я саме про факт того, що за 9 місяців в тебе буде чадо, бо частенько так буває, що через певну необережність сюрпризи за 9 місяців бувають

17

Заварка написал(а):

Я в дитинстві мавпочок любила......хі-хі....

а я в дитинстві дітей любила...

18

синя мавпа

I все в минулому часi...хм-м-м...

19

через певну необережність

Ага - а ви предохраняйтесь О_о...

І який там сюрприз? секс = діти - це формула - сексом займаються для того щоб були діти - а ізвращонний людський мозок хоче кайфу...і перетворює формулу в секс=кайф - а кайф просто так небува) - скіки не предохраняйся - а піздЄц підкрадеться непомітно  :crazy:

П.С. от скажуть мені хочаб одну приємну річ якою скільки не зловживай - буде добре - НЕ ЗНАЙДЕТЕ! ... так шо ненада тут того О_о...
Діти то не сюрприз - хочеш вставляти - люби і дітей мати - обоже шо я сказав?  :O  :blink:  :huh:  :suicide:

20

Гагарін написал(а):

Діти то не сюрприз - хочеш вставляти - люби і дітей мати - обоже шо я сказав?

Жах, Юра, я в шоці...

21

Юра,мав на увазі ЛЮБИШ КАТАТИСЯ-ЛЮБИ І САНОЧКИ ВОЗИТЬ,тільки у своїй ізвращонній формі)
я дітей хочу,але не в такому віці, бо я ще "не стою на власних ногах", щоб утримувати їх. А чекати по 3 роки держдопомоги теж якось не хочеться....Короче,дєті-ето хорошо,но когда рано-плохо

22

діти - це ті пекельні створіння чию кров я п"ю кожне повнолуння? фу..вони огидні......

23

Але тим неменш....кожного повнолуння....ти п"еш кров тих пекельних створінь... ;)

24

Заварка написал(а):

Але тим неменш....кожного повнолуння....ти п"еш кров тих пекельних створінь...

так, бо я ненавиджу їх живими...

25

...не забувайте лише одна - всі ми колись були дітьми...

П.С. а хтось навіть зараз залишився....

26

Гагарін
Гарно відмазався!

27

Гагарін написал(а):

...не забувайте лише одна - всі ми колись були дітьми...

були..і добре що були

28

...а тепер уяви - ТИ ДИТИНА ги г и ги иииииииии О_о... страшно?
лано я пожартував О_о

29

Я дитина...тьозки))))))))

30

Німфа написал(а):

Я дитина...тьозки))))))))

мурк ти кароша дитина, я тебе лУблУ-)


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Кому шо... » Діти