Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



РОК СІЧ

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Я ллю здоровенні крокодилі сльози тому що не був на минулій - першій Рок Січі... але то минуле..

Давайте висловлюйте свою думку - і чому не відбувся цей так сильно полюбившийся всім фестиваль?... кажуть він певно буде восени... Скрипка так казав здається... вказував на проблеми з фінансуванням...

От для мене ЦЕ БУВ ВЕЛИЧНИЙ ОБЛОМ! Шо Рок Січі не буде(((...
А для вас?... ну! висловлюйтесь...

2

Я теж на минулій не був.. поїхав на родіну...

3

Фест "РокСіч" відкладається на не визначений термін. Одна з причин(на яку мені подобається вссе валити...) - це недостатня кількість грошиків у державі...(А тепер подумаємо, а чому вони Є на щорічні пере-пере-перевибори, і всілякі політ-заморочки???).
Ех, добре було в минулому році на рок січі....)))І зара туди хО!!!

4

Ех, добре було в минулому році на рок січі....)))

Пасіба!  :cray:   :cray:   :cray:  Порадувала((( підбадьорила.... отстой пропустив такий кльовий фест... агрррр ....
А чому у держави? це не державний фестиваль... помоєму його Скрипка зафігачив - при чому тут держава?
А на перевибори гроші завжди знайдуться... братва підкине

5

Нуу...за ВЕСЬ фест Скрипка не заплатить, да і держава повинна бути ПРИ ЧОМУСь.

6

Ну да ... при чомусь... думаю треба і державі заплатити щей щоб провести такий фест)...
Державі ж думаю пофіг буде він чи ні... їй тільки краще - знаєш різні нефори не будуть кучкуваться напиваться і бушувать ... )... менше головної болі державі....

П.С. Слово держава бралося в розумінні політиків та головних... адміністрації - керуючих і тп)... короче шишок...

7

А менi здається навпаки....
хай краще тi нефори цивiлiзовано(Ггг) одгуляють  й прибируть за собою смiття за пляшку пива)Це вигiднiше, во!

8

Нуда... ти таке сказала... прямо утопія О_о... цивілізовано отгуляють і все поубирають.. угу...

А мо ще скинуться по 25 гривень усі - і самі такий фест забєцають?... тільки цивілізовано - І ГОЛОВНЕ пляшки поприбирати (поздавати) - тоді ще на один фест вистачить  :lol:

Зостається лише дивитися факту в очі - РОК СІЧІ нема... та і в найблищому майбутньому не передбачається... оттаке от сприйняття реальності... структура моменту... мда...

9

Як це нема?
Рок Січ перенесена на осінь....взагалі-то...

10

ЗАРАЗ НЕМА!
А осінь то осінь...
до осені ще дожити треба...

11

У мене своя рок січ тепер. Коли хто забажає затусити - звертайтесь