Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Життя-буття... » Суть життя...


Суть життя...

Сообщений 1 страница 30 из 77

1

Це шось дійсно важке... хоча на це питання існує масса відповідей, точної відповіді немає...
  Для кожного суть життя різна (чи її взагалі не існує?)... а можливо вона полягає в тому, шоб ми намагалися досягнути недосяжного???

2

Гумма- ноїд!!! хто б міг подумати шо це насправді таке, і яка його суть, якшо вона і снує взагалі!

3

дурненькі....сенс життя-смерть...шо не роби ти здохнеш....може про тебе і будуть памятати,але тебе не буде...хоча.....смисл життя простий як ....ну не знаю нічого не є простішим...це породження іншого життя так,шоб воно породило ше і ше....це можливо і є свого роду безсмерття....

4

для мене поки сенс життя — пізнати і спробувати все, досягнути чогось (недосяжного :D ) неможливого і гарно вмерти в років 30 :D

5

шо таке життя взагалі??? Це хронічна хвороба з смертним кінцем, що передається статевим шляхом...от

6

Doberman написал(а):

шо таке життя взагалі??? Це хронічна хвороба з смертним кінцем, що передається статевим шляхом...от

нє мала життя то класна гра,яку тобі подарували на 1 день варення....і сказали" лабай синку...колись ти будеш зе бест!"

7

або не сказали...

8

Doberman написал(а):

або не сказали...

е все так тупо....сказали,але не прямо,не так як тобі того хотілось....але смисл той самий....

9

ти хочеш сказати чмерть то є наш сенс життя?це тупо...люди не прагнуть смерті...принайні деякі...

10

ФАКЕЛ написал(а):

ти хочеш сказати чмерть то є наш сенс життя?це тупо...люди не прагнуть смерті...принайні деякі...

я висвітлив дві теорії...а тобі чогось сподобалась про смерть...принаймні я вважаю шо першим в очі кидаєтся власна схильність,а потім совість каже правильний варіант який мають почути оточуючі...це тупо з одної сторони,але насправді це просто бо не все просте тупе..і не все тупе просте....вища математика тупа...но не проста...а житя...то процес...він не може бути тупим який би в нього не був результат...

11

А що таке сенс?

12

я не казав,що життя тупе,я говорив,що тупо мати своєю суттю життя-смерть!

13

Дикий вікінг написал(а):

А що таке сенс?

якщо сенс тупий то життя яке? і виражайся внятніше!

14

Сенс - поясни мені що це слово означає? Де його застосовують окрім словосполучення "сенс життя"?

15

Дикий вікінг написал(а):

А що таке сенс?

Значення...а шо таке значення...це от як в тебе є душа...от в житті тоже є душа і в кінці вона іде на волю..в валхалу...

16

Життя не має сенсу, бо сенс - це коли щось може пригодитись

17

telePEN'(Caleb) написал(а):

дурненькі....сенс життя-смерть...шо не роби ти здохнеш....

Згоден деякою мірою... що "сенс життя - смерть"... Одна з моїх теорій (правда звучить не так) - сенс життя в тому, щоб достойно зустріти смерть!

18

І який сенс в смерті? Народ, якщо так, то чому бі нам не вийти на театральну площу і не замордувати себе голодом?

19

Лімон:твоя теорія про зустріч смерті а не сама смерть,це 2 різні поняття,зверни уувагу

20

Суть життя в тому, шо її нема! Нема тої суті, якої ми шукаєм. Для кожного вона- шось своє, своєрідне. Отже, виходить, шо загальної суті життя нема. В кожного є "доля" яка виступає у вигляді суті життя. Але не прямолінійної, а абстрактної. "доля" - то така штука, яка є нашою природою, це шось протилежне нашій свідомості, свідомості власного "я". Тоді ми викривлюємо нашу свідомість і наше заплановано-спонтанне буття. Ми віддаляємось від власної природи і всезагальної природи, всепереможної природи і всесильної природи. Вона все-таки переможе! Тоді все буде круто, і навіть смерть не є чимось страшним, того шо воно все-рівно обернеться життям... :rolleyes:

21

НЕ ТРЕБА НІЧОГО ЗВЕРТАТИ... НІ УВАГУ... НІЧОГО! сУТЬ ЖИТТЯ ДЛЯ КОЖНОГО СВОЯ, ТОБТО ПЕВНОГО ВИЗНАЧЕННЯ НЕМА. а ЯКШО НЕМА ВИЗНАЧЕННЯ, ШО ТАКЕ СУТЬ ЖИТТЯ - ЗНАЧИТЬ СУТІ ЖИТТЯ НЕМА!!! :o

22

визначення всьому завжди є,тому є і сенс...

23

Хай живе істина! Всі її шукають і не знаходять, або просто думають, шо знаходять. її не тре шукати, вона просто Є! Це Є- є своєрідним богом. В такого бого я б повірила...

24

...ЦЕ ЯК бУДДИЗМ. ТАМ Є МЕТАФІЗИЧНІ РЕЧІ, ЯКІ НЕ НЕВАГАЮТЬ ПОЯСНЕНЬ!!!

25

я звичайно діюо ізвяняюсь.... =D але чи не думали ви шо ми всі праві?але весь гон в тому шо ми топчимось навколо цьої суті...суттю і є суть...люди мучатся цим питанням все життя"заради чого я живу?"але налом в тому шо життя то гра...і взнаючи суть(а як було підмічено раніше вона у кожного інша) ми переходимо на рівень вище...і так до самого достойного кінця...як померти достойно,якщо жив паскудно?а самий гон шо гама казала правильно це все і є доля...і смерть то не кінець...вона породжує життя,шоб довго не писати то скажу шо у вас на могилі будуть рости квіточки,а в мене конопля.....і виноград(тре якось портвейн гнати...) =D  =D  =D
П.С.лімон,не клеймай собі всі теоріїя просто свою спростив...могла виникнути і в тебе і в мене одна і та ж думка....того можливо теорія наша....та і в мене вона самооспорюєтся....як і сам я...так шо не один ти вумний  ;)  :drinks:

26

...ХОЛОДНО БУЛО В ЛІСІ, КОЛИ КРАСНУ ШАПОЧКУ ПОСЛАЛИ ЗБИРАТИ ГРИБИ...
...ЗАВІВАЛА ЛЮТА ЗИМА, ГРИБИ ПОНИЧКУВАЛИСЯ...
...АЛЕ КРАСНА ШАПОЧКА НЕ ЗДАВАЛАСЯ...
...ВОНА РИЛА ЯМИ І ШУКАЛА ГРИБИ...
...ОТО ТАКА У НЕЇ БУЛА ЦІЛЬ.. І СУТЬ ЖИТТЯ!!!

27

...насправді людство задавало собі питання щодо суті життя тільки із-за того, шо людина не може просто садить картошку і хавать її!!! їй треба над чимось вести роздуми! А ще ми живимо для того, шоб знайти проблему! :D

28

Сенс життя полягає в тому щоб знайти цей сенс....

29

...ну я теж до того... але ти його не знайдеш! це так... шоб скучно не було жити! :D

30

А-а! я це вже казав! я казав шо сенс життя в пошуку сенсу!подивітся на попередню сторікну!!!а насправді він не такий важкий...це просто як....нічого проще! це супер просто..тре просто сісти і розібратись в собі...


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Життя-буття... » Суть життя...