Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Життя-буття... » Суть життя...


Суть життя...

Сообщений 31 страница 60 из 77

31

Неможливо знайти те чого нема!!!!!!!!!!! :yahoo:

32

Якщо цього нема в тебе то не шукай!

33

telePEN'! Вибач не хотів повторювати тебе просто не читав на попередніх сторінках...

34

Сенс життя в тому, шоб шукати цей сенс! ;)

35

Ой блін! Я так помітила, ми маєм однакову думку шодо існування сенсу життя... Психи, шо ше скажеш!  =D

36

дивлячись який в тебе настрій і як ти міркуєш...у мене,наприклад,так..якшо все погано і гірше не може бути,то я думаю"нафіг нам те життя здалося?...Шо ми з нього маємо?...Все одно потім помрем,але до цього будем страждати"...
..а якшо все хАрАшО,то таке"Життя-прекрасне,воно одне! Тре їм насолоджуватись і брати від нього все"....ото таке....тобто я остаточної думки не маю..

37

Nado jit' inaslajdat'sya
Lyubim momentom, kajdim dnem
i ni sekundi ne boyatsya
chto kak Dubcova zapoesh' o nem....
vot vam...

38

Якщо цього нема в тебе то не шукай!

Я не шукаю. І закликаю вас також дуркою не маятись

39

От який сенс життя в людей тупих...от саме такі сидять тут...в мене в аудиторії...тупі і похожі на мавп...от про них може тільки вікінг судити..

40

Здаєцця я живу для того, шоб мріяти про те, шо колись в майбутньому я буду композитором... і моя робота - це музика, мій відпочинок - це музика... Моя мова - це музика...  :cool:

41

Сенс життя в постійному самовдосконаленні існуючого життя, шляхом як то казав дЄдуШка Дарвін пироднього добору і тд тп. Все живе самовідтворюється перемішуючи комбінуючи і створюючи більш досконале,яке повторно і до безконечності продовжує цей ланцюг... Або самознищується...
Все у всесвіті проходить еволюцію - зорі, сонячні системи, галактики...весь всесвіт до найменшого компонента існує для оної мети...і різні його частини знаходяться на різній стадії розвитку...Виняток людини полягає в тому що вона може думати...і задати питання ДЛЯ ЧОГО?...відповідь на нього ясна. Але окремому індивіду тяжко визнати що він лише жалюгідний пил в порівнянні з галактикою... тому сенс переходе в дуже вузький проміжок...наприклад сенс життя: Пити пиво, зирити телик і їсти закуску. А сенс повязаний як ото сказав Лімон: Здаєцця я живу для того, шоб мріяти про те, шо колись в майбутньому я буду композитором... - то просто божання надати більш простим речам більш складного вигляду, сенс же зостається одним і тим же.
Коли ви розглядаєте сенс життя ви здебільшого думаєте про своє життя, а не про "життя" взагалі...
Відповідь одна: Життя це продукт зіткнення окремих ймовірностей завдяки якому зявилася матерія яка може самовідтворюватися.
Сенс життя залишається одним і тим же. Від найпростіших і навіть зараз. Проте окремий момент, атом цієї схеми настільки великої і настільки жалюгідно малої вже робить величезний а з іншого погляду мізерний але всеж важливий крок уперед...розвинувшись до стадії коли питаєш: для чого я є? Вже є по суті величезним дивом...коли з неживої матерії утворилася жива яка з завданням самовдосконялюватися дійшла до такої стадії розвитку......

П.С. Ото таке я негнав... :crazy: Ви вже мене простіть. Якшо хто розумний він тіпа уПонімЕ... Якшо хто дурний то він щей образиться... Якшо хто мудрий той промовчить... Якшо хто псих той візме й показиться...  :crazy:

42

Ггоніво написал(а):

Сенс життя в постійному самовдосконаленні існуючого життя, шляхом як то казав дЄдуШка Дарвін пироднього добору і тд тп. Все живе самовідтворюється перемішуючи комбінуючи і створюючи більш досконале,яке повторно і до безконечності продовжує цей ланцюг... Або самознищується...
Все у всесвіті проходить еволюцію - зорі, сонячні системи, галактики...весь всесвіт до найменшого компонента існує для оної мети...і різні його частини знаходяться на різній стадії розвитку...Виняток людини полягає в тому що вона може думати...і задати питання ДЛЯ ЧОГО?...відповідь на нього ясна. Але окремому індивіду тяжко визнати що він лише жалюгідний пил в порівнянні з галактикою... тому сенс переходе в дуже вузький проміжок...наприклад сенс життя: Пити пиво, зирити телик і їсти закуску. А сенс повязаний як ото сказав Лімон: Здаєцця я живу для того, шоб мріяти про те, шо колись в майбутньому я буду композитором... - то просто божання надати більш простим речам більш складного вигляду, сенс же зостається одним і тим же.
Коли ви розглядаєте сенс життя ви здебільшого думаєте про своє життя, а не про "життя" взагалі...
Відповідь одна: Життя це продукт зіткнення окремих ймовірностей завдяки якому зявилася матерія яка може самовідтворюватися.
Сенс життя залишається одним і тим же. Від найпростіших і навіть зараз. Проте окремий момент, атом цієї схеми настільки великої і настільки жалюгідно малої вже робить величезний а з іншого погляду мізерний але всеж важливий крок уперед...розвинувшись до стадії коли питаєш: для чого я є? Вже є по суті величезним дивом...коли з неживої матерії утворилася жива яка з завданням самовдосконялюватися дійшла до такої стадії розвитку......

П.С. Ото таке я негнав... :crazy: Ви вже мене простіть. Якшо хто розумний він тіпа уПонімЕ... Якшо хто дурний то він щей образиться... Якшо хто мудрий той промовчить... Якшо хто псих той візме й показиться...  :crazy:

Привіт,я дурко...я не псих...і взагалі ше не знаю чи людина...чи існую взагалі...і не знаю чи читаєш ти це повідомлення...але все ж...маю наглість з тобою не погодитись і погодитись...ідея то правильна...все вдосконалюєтся...виживає сильніший...???????
А в нас живуть всі....а ті які не достойні якраз на верхушці...ми проходи процем всеохоплючої деградації...коли ти думаєш шо сенс життя це шось таке шо потрібно шукати...сенс життя зникає....а ми разом з ним...я от живу...спостерігаю...диву берусь...мало тих хто таки еволюціонує...хто шось питає...хто не шукає...бо знає...бо вміє чекати...

43

Дивитися мій підпис...

Отредактировано намр(є/е)боД (2006-08-11 00:06:13)

44

А я й казав:
Все живе самовідтворюється перемішуючи комбінуючи і створюючи більш досконале,яке повторно і до безконечності продовжує цей ланцюг... Або самознищується...

Ото ми деградуємо - самознищуємось... шоб дати дорогу може новому поштовху еволюції може якшо всі люди повиздихають то таргани розвинуться до стадії великої цивілізації на випаленій ядерою зброєю планеті Земля  :crazy:

45

Подивітся на речі з близька....от ВИ-яскаві представники людства....в чому ваша суть життя...шоб проводити своэ життя за компютером і обговорювати суть життя???
ПАРАДОКС.....

46

По перше а хто тобі сказав шо я яскравий представник людства?... може я й не людина взагалі?  :O

А по друге не буде...бо так і шо? ну сидю я часок втикаю в монітор і думаю над суттю життя... а хтось не думає... та суть від цього не пропада... і знаєш ти її чи ні - їй пофіг, вона просто є...  :crazy:

47

від того шо ти будеш втикати в монітор і думати чи є суть чи її нема вона точно не появится...
а якшо ти не представник людства то ти напевне  ВЕЛИКИЙ егоїст шо ставиш себе вище інших...а є причини себе так високо ставити???
ПАРАДОКС

48

Мені здається ти читаєш те що хочеш прочитати, а не те що написано...

Я ж сказав різниці нема чи я буду втикать годинку в монітор чи не буду... Суть життя є... і зявитися вона може тільки в моєму мозку для мене... або в чиємусь ще... якшо вже мені даний розум краще подумати ніж жити тупо на інстинктах...

І хто тобі сказав що ставлю вище? може я ставлю нижче...або просто у якусь не ту нішу...? ... не роби таких швидких висновків...

49

І хто тобі сказав що ставлю вище? може я ставлю нижче...або просто у якусь не ту нішу...? ... не роби таких швидких висновків...

а цим самим ставиш себе вище...це короче заплутано...тобі не догнати...і сенс заявляєтся різний...він залежить від методу його пошуку....

50

Як каже мій викладач філософії.. перед тим як дізнатися, чи є філософія найкою,-дізнайся про те, шо таке наука.. Так і тут.. суть життя,так?.. так шо таке суть?)..На цьому питанні ми застрягнемо на все життя... повірте..

51

Так ви ж не дуплите шо він казав  :D ... Він же все чотко казав... шо філософія не наука в тому сенсі який має це слово... і не вчення... і так далі і так далі.... я так зрозумів я єдиний з вашої групи хто зрозумів вашого викладача філософії?  :P .... Хача я взагалі не в вашій групі  :crazy:

52

ви будете розводитись на тому шо ви розводитесь до самої кінчини...вік живи і нічого не знай...бо починати тре з ноля...а не з вершини...

53

I see no changes wake up in the morning and I ask myself
is life worth living should I blast myself?

54

а тоді стає слабо пальнути собі в бошку і ти дальше снуєш...плюєш...блюєш...ГГоніш...

живеш???

55

Мені не слабо... а це щось змінить?...   :suicide:
якшо я себе застрелю шо люди припинять вбивати один одного, колотись, бухати, курити... бідні стануть багатими? чи всі рівними?... Шо комусь стане од цього краще?

П.С. ну хібашо тобі  :/

56

хто пізнав суть життя, тому пора лікуватися.........

57

Ну так я вже лікуюсь... я того пю травки всякі  :O

58

Ггоніво написал(а):

Мені не слабо... а це щось змінить?...
якшо я себе застрелю шо люди припинять вбивати один одного, колотись, бухати, курити... бідні стануть багатими? чи всі рівними?... Шо комусь стане од цього краще?

МНЕ СТАНЕТ ЛУДШЕ!!!!!

59

жызнь в илюзорном мире...порождает илюзорный смысл жызни...

60

paradox написал(а):

МНЕ СТАНЕТ ЛУДШЕ!!!!!

Я це і так написав в П.С. ... як казала одна дура...хуйвам  :snooks:


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Життя-буття... » Суть життя...