Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Життя-буття... » Суть життя...


Суть життя...

Сообщений 61 страница 77 из 77

61

Ггоніво написал(а):

Я це і так написав в П.С. ... як казала одна дура...хуйвам

ну ты и дура...и трус...
я с максом поговорю...это же тоталитаризм...
ты же не бог...ты боишся когда на тебя гонят???
но ты же ггониво...тебя для этово сделали!!!

значим нас низя...а тебе мона всьо???

62

Ти ше скажи шо це фашизм...шо я Ніцше начитався і тепер вважаю себе надлюдиною  :crazy:

63

нет...просто надо девушку найти...и пить менше...

ах...да....ЭТО ДИБИЛИЗМ!!!!!

64

А я думав ІДІОТИЗМ  :cray:

65

А я думав що сенс життя є...а його нема.. .От Гагаріну скажу, сенс чийогось життя може і розмноження, а тоді сенс розмноження,  життя? Аха.. Але вони доповнюють лише один одного. А людина тоді де? Вона відносить до життя чи до розмноження? Цей сенс є, але не для людини..а для розвитку взагалі.. для всесвіту, скажем так... А для людини сенсу життя не має.. Вона не знає чого хоче - ось відповідь.Якби всі хотіли чогось ОДНОГО, то це б і було суттю.. Але кожен з нас хоче різного, а на наступний день ще і ще чогось... А на глобальному рівні, чого ми хочемо? Невже розмножуватися? Неа... Якщо хтось один не хоче цього, значить уже це не сенс життя...

Моя думка - його нема.)))

Все шо скажуть після, вважаю копаниною глубокою.

66

Скажу шо дєдушка Фройд усьо написав)... візьми почитай...  :rolleyes:

П.С. так ми розгладаємо сенс життя окремих субєктів чи всього "ЖИТТЯ"?? бо я не зрозумію...
Я тобі розповідав про сенс усього життя...причому починав з визначення що саме таке "життя"...

67

Читав.. ну і не згоден.. Чи той Фройд супер-"Те шо залишається від дерева ? Та мені пофік хто там шо каже... Хіхі.. Моя думка має на існування.) Розмноження - це суть життя, а не суть життя людини.))) А ми тут, по смислу почитав, говоримо саме про суть життя людини... хоча тема і називається просто суттю життя, то ми всеодно маємо на увазі суть життя людини..)

68

нет...просто надо девушку найти...и пить менше...

найшов... закохався безтями... неп"ю... навіть пиво... і знаєш що сталося? щастя?! ХУЙМЕНІ!!!! МЕНІ ТЕПЕР ТАК БОЛЯЧЕ НАЧЕ ВСІ НЕРВИ НАКРУТИЛИ НА ЛЕЗО І СТАЛИ повільно витягувати лезо....

говоримо саме про суть життя людини...

людини?... а людина як ланка життя має такуж суть як і все життя загалом... просто у людини є те чого нема у іншого життя МОЗГІВ З ОСОБИСТІСТЮ І ІНТЕЛЕКТОМ! - а коли в тебе так багато мозгів ти можеш собі дохрЄна напридумувать - і твоєю суттю може стати будьщо - що захочеш - яку ілюзію створиш своїм мозком - така і буде суть життя... для людини суть життя в тому щоб здійснилося те що вона хоче... постійне хотіння чогось... суть її життя... знаєте коли в людини нічого нема вона хоче хочаб хліба.... шоб пожрать... коли в нєї є хліб - вона хоче вже масла до хліба .... ну от отримує вона масло - і шо? щаслива? НІ вона хоче тепер щей КОВБАСИ!!! добре отримує вона вже і ковбасу... і шо тепер вона задоволена? ХРЄНТАМ!!! коли в людини є і хліб і масло і ковбаса - все що треба - ВОНА ОБОВЯЗКОВО ЗАХОЧЕ ЯКОГОСЬ ГАВНА!!!...
посуть всі ми чогось хочемо... і це хотіння - є нашою суттю... хтось хоче кимось стати - хтось щось робити - хтось бабла - хтось бухла - хтось Анку з потока і тп тп тп - а хтось хоче померти... і це робиться сутю нашого життя - бо в нас є мізки які роблять її... і ми будемо сперечатись і доводити щось казати що всі неправі що так а не так... жити значить повільно вмирати... і суть не в тому щоб розтянути це повільно - бо смерть Є ФАКТ - незаперечний факт - вона прийде полюбе..... а суть у тому щоб поки живеш щось зробити - можливо саме ТЕ що ти вважаєш суттю можливо саме ТЕ у що ти віриш - а можливо краще прискорити смерть - і не мучатись ПЛЯ!

69

Доречі їхав у трамваї і надумку спали такі слова

ЗАРАЗ СТАЛО МОДНО - ЖИТИ... і всі стараються косити під те що вони живуть О_о

70

Угу. І мене, покидьки, до таких модностей приписують.  :mad:

А я , як сказав дядя психолог у лікарні, всього-навсього закінчений оптиміст....

71

Коли я зрозумів, що суть життя не потрібно шукати, я зрозумів шо я вільна істота. Мені стало легше жити і я відчув свободу. Тепер я розумію себе і свої почуття. Я порозумівся зі своїм життям. Я часто з ним розмовляю. Ми друзі. Не всім вдається досягти того. Єдності із своїм життям. Я досяг. Я щасливий.

то слова мого друга - Павука Червака Васильовича

72

коли ви зрозумієте що суть життя не потрібно шукати ви перестанете жити - ви почнете інувати...
А снувати набагато легше - це просто супер якщо так поглянути... і набагато легше...

73

Суть життя - життя ... все ... я геній Оо ...

74

Думаєш закінчити тему цією фразою? було б н ецікаво. правда? ;)

75

хз... якщо сенс життя щоб було цікаво тоді ні :) ... все одно тема буде продовжуватись доки всі не дійдуть одного більш менш крутого визначення - але таког оінколи не відбудеться бггг :) тому вона вічна ...

76

дійти чогось одно спільного.. знач це визначення сенсу має бути коротким, зрозумілим.. сенс життя - жити. меін ось це подобаєтсяь. чому б і ні.

77

причому я це історично взяв - приблизно так само вважали наші далекі предки язичники словяни :) ...


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Життя-буття... » Суть життя...